Травми, счупвания, навяхвания. Ставни проблеми. Менискус. Кръстни връзки | Болка около тазобедрената става

Напиши отговор
  • RE: Болка около тазобедрената става
    от д-р Цончев | 11.08.2019 21:13

Кинезитерапевт и чекръкчия са две съвсем различни неща. Трябва да се внимава, виждал съм доста щети нанесени от ххора с неподходящо образование и пподготовка
    от Krisstina | 10.08.2019 18:53

Или, както казват на чекръкчиите в САЩ - chiropractic adjustments, а в Мексико - quebrantada Его и линк за chiropractic Link и линк за quebranta, където на 3:36 мин се вижда специфичното издърпване на крака Link
    от Krisstina | 10.08.2019 18:29

Или кинезитерапевт, чекръкчия по нашему. Възможно е да сте натъртили и бедрената глава де не е заела правилната позиция в ямката на таза, казано по-простичко. Намества се със специфично издърпване на крака в легнало положение
    от д-р Цончев | 01.08.2019 07:35

На първо време да ви види ортопед. Ако трябва да се направи снимка на ставата.
  • Болка около тазобедрената става
    от Peppers | 30.07.2019 11:14

здравейте, от около седмица изпитвам остра режеща болка високо в бедрото в областта на слабините от вътрешната страна, болката я има само при ходене, при никакво друго движение, не съм се разтягал, удрял, принципно имам дискова херния, но не мога да определя болката по нерв ли е или по сухожилие, или пък дори от някакъв кръвоносен съд. моля за насока какъв специалист да потърся? благодаря :)

Напиши отговор