Травми, счупвания, навяхвания. Ставни проблеми. Менискус. Кръстни връзки | Екзостоза на пубисна кост

Напиши отговор
  • RE: Екзостоза на пубисна кост
    от д-р Цончев | 21.07.2019 20:06

Няма нищо общо. Болката трябва да се локализира за да се вземе решение какво да се прави
  • RE: Екзостоза на пубисна кост
    от Ралица Стоянова | 19.07.2019 09:36

Лекарят от скенера ми каза , че точно до пубисната кост минава кръвоснабден мускул , който бил голям или нещо такова и за това изптивам болка.Дали е възможно и от това да се е възпалила маточната тръба или няма нищо общо с това? И дали гинеколога се е объркал...Не знам , доста съм объркана..Ако може да ме насочите или помогнете по някакъв начин , ще съм благодарна.
  • Екзостоза на пубисна кост
    от Ралица Стоянова | 19.07.2019 09:34

Здравейте.Миналата година през декември започнах да изпитвам леки боли долу в дясно.Пуснах си кръвни изследвания , всичко беше наред , но продължавах да изпитвам дискомфорт долу в дясно.Януари посетих гинеколог и там откриха ,че имам възпалена маточна тръба.Пих антибиотик и уж всичко беше наред , но пак се появи болаката.Ходих и на ехограф на вътрешни органи , нищо не откриха , пак посетих гинеколог , нямах възпаления.Пак кръвни и пак всичко уж е наред.Болката е търпима , но все пак изпитвам дискомфорт , не е постоянна , но като се появи не минава с дни.Накрая личната лекарка предложи да си направя скенер.Откриха ,че имам екзостоза на пубисната кост , която е 4 мм.Казаха ми , че не можело нищо да се направи , било много малко , да го наблюдавам да не расте.Аз пак продължавам да си изпитвам болката и искам да питам дали това е нормално , наистина ли няма какво да се направи? Понякога ми става доста неприятно и взимам болкоуспокояващо .Не съм ходила на ортопед , трябва ли ?

Напиши отговор