Травми, счупвания, навяхвания. Ставни проблеми. Менискус. Кръстни връзки | порязване с стъкло в ходилотпо

Напиши отговор
  • RE: порязване с стъкло в ходилотпо
    от д-р Ралица Правова | 13.06.2019 22:51

Да, изчакайте 7 дни, но ако има засягане на нерв е добре да направите и своевременна физиотерапия, за да се възстанови функцията.
  • порязване с стъкло в ходилотпо
    от Ani Hristova Tilkieva | 11.06.2019 22:13

Здравеите,искам да потарся мнението вашето мнение за моят случай.Преди 2 седмици,когато подреждах мазето стъпих с голяма сила върху счупена чаша,извадих 4ашата и текна много кръв,за да спра те4ението натиснах много силно крака на пода,след това ме закараха в спешното промиха ми раната и ме зашиха,имам 2 шева,раната се намира под големия пръст на крака.След 10 дневно промиване и смяна на превръзката ми махнаха шевовете,но сега като се опитам да стъпя на крака усештам болка и изтръпване в всички пръсти.Днес пак ходих на лекар и ми казаха че е възможно да имам или засегнат нерв или да е останало стъкло вътре,понеже ми правиха снимка и казаха 4е там не се вижда да има не6то.Изписаха ми антибиотик и ми казаха 4е ако след 7 дена не ми мине да отида в болницата да ми отворят раната да видят какво могат да ми помогнат.Въпроса ми е трябва ли да чакам толкова и какво може да ми има,предварително ви благодаря.

Напиши отговор