Травми, счупвания, навяхвания. Ставни проблеми. Менискус. Кръстни връзки | Специална наколенка за проблем в колената.

Напиши отговор
  • RE: Специална наколенка за проблем в колената.
    от Пламен | 05.06.2019 23:31

Не съм посещавал специалисти, но смятам да посетя за да видим какво може да се направи. Писах на сайта на фирмата за наколенки и те ми казаха че това няма да ми помогне но ми предложиха друг продукт като казаха че ефекта няма да е сигурен ето го и продукта:Link благодаря за отделеното време все пак :)
    от д-р Ралица Правова | 05.06.2019 18:44

Правил ли сте консултация с физиотерапевт или кинезитерапевт. Може да бъде изготвена програма от упражнения, с която да стабилизирате мускулите, които имат отношение към поддържане на структурите около колянната става. Така ще се прецени още по-добре дали в ситуацията може да мине само с консервативно лечение
    от Пламен | 04.06.2019 19:38

Благодаря за отговора, а дали ще може да се възтанови всичко без намесата на лекар който да ми прави операция аз не говоря и за пълно въстановяване а за малко подобрение колкото да не ми разваля походката :)
    от д-р Ралица Правова | 04.06.2019 16:52

Със сигурност бих Ви посъветвала да опитате, ще окаже стабилизиращ ефект.
  • Специална наколенка за проблем в колената.
    от Пламен | 03.06.2019 18:55

Става въпрос за ето този проблем: Link намерих специална наколенка за именно за този проблем а ето я и нея: Link ако може съвет дали би ми помогнало макар и малко :)

Напиши отговор