Травми, счупвания, навяхвания. Ставни проблеми. Менискус. Кръстни връзки | Рецидивираща болка в глезените

Напиши отговор
  • RE: Рецидивираща болка в глезените
    от Веселин Иванов | 20.03.2019 21:22

Благодаря за отговорът ви . За това време два пъти посещавах ортопед и двата пъти пикочната киселина беше в нормата но ортопеда твърди че е от подаграта. Застрахователно ли е зачервяване на крака при пристъп на подагра понеже при мен липсва зачервяване.Забелязвам че като има промяна във времето се обостря.Миналото лято имах кърлеж, може ли да е нещо от него ???
  • RE: Рецидивираща болка в глезените
    от д-р Ралица Правова | 20.03.2019 21:11

Правил ли сте консултация с ортопед, за да се изключи и друга причина, освен подаграта? Диклофенакът действа противовъзпалително и действа симптоматично - временно успокояване на проблема, но е добре да се уточни причината за болките.
  • Рецидивираща болка в глезените
    от vesko1981 | 20.03.2019 07:20

Здравейте ! От няколко месеца получавам силни болки в глезените.По принцип съм с подагра но при изследване на пикочната киселина всичко е в норми. Болката която имам по принцип започва отстрани на кокалчетата над петата и се измества към пръстите , като най силна е в под възглавниците под пръстите толкова е силна че не може да стъпя. Направих два курса с диклофенак от по 10 дни , но след като спря лекарствата болката пак се появява в другият крак и така всеки път

Напиши отговор