Травми, счупвания, навяхвания. Ставни проблеми. Менискус. Кръстни връзки | Травма на коляното

Напиши отговор
  • RE: Травма на коляното
    от д-р Цончев | 17.02.2020 17:46

Направете му 1 ЯМР да се види какво е станало с това коляно... Често такива травми водят след себе си до дегенеративни вътреставни промени, които могат да създадат доста проблеми.
    от Десислава Георгиева | 15.02.2020 05:38

Здравейте! До ден днешен все още съм така.. Много ме е страх да опитам да свия или опъна крака, защото пука ужасно и боли вече 2 години не е раздвижван, не знам как да постъпя за да ми мине..
    от д-р Цончев | 17.10.2018 17:05

Бавно минават такива травми... 5 месеца не са достатъчни според описанието, което давате. Някаква ортеза не ви ли предписа доктора?
  • Травма на коляното
    от Десислава Георгиева | 13.10.2018 13:40

Здравейте! Преди 5 месеца при едно упражнение във фитнеса паднах и при падането видях как коляното ми излиза на ляво и след това аз се завъртях и то се върна на мястото си. Поду се ужасно много направихме снимка, видя се, че не е счупено нищо, след около 10 дни направихме ЯМР- нямаше никакви скъсани връзки. След което ортопеда каза, че понеже съм едра, травмата е много голяма и ще трябва много време докато мине. И от тогава до сега коляното ми е подуто, и ме боли при най-лекото претоварване. Ходя и на училище, стаята ми е на 3 етаж, качвам се ужасно трудно всеки ден. Много ми е трудно и се чудя това нормално ли е дори след 5 месеца да не се оправя поне малко. Преди 2 седмици и двете ми колена започнаха да пукат ужасно много и при ставане, при сядане, дали е от това? Моля ви отговорете ми вече не знам какво да правя и как да ми мине....

Напиши отговор