Травми, счупвания, навяхвания. Ставни проблеми. Менискус. Кръстни връзки | Температура след операция на таза

Напиши отговор
  • Re: Температура след операция на таза
    от д-р Цончев | 16.10.2016 20:03

Ако раната е спокойна е по-скоро нормално. Към днешна дата как е?
  • Температура след операция на таза
    от Alexis | 11.10.2016 15:44

Здравейте! В четвъртък 06.10.2016г. ми беше направена операция. Сложиха ми пирони при тазобедрената шийка. След операцията всичко е наред. Първия ден и на следващата сутрин дигнах 38 температура. Дадоха ми течен аналгин и ми преляха някакво лекарство венозно. Следващите два дни дигах до 37.6 всеки ден, но ми минаваше бързо и пак пиех течен аналгин. В неделя 09.10.2016г. нямах температура цял дин. И на 10.10. ме изписаха от болницата и във вкъщи трябва да лежа още 20 дни, но мога да сядам и да се придвижвам минимално с патерици. Та снощи имах лека температура - 37.6 и болки в главата пих аналгин, но нищо и реших да легна да спя. На сутринта се събудих и бях добре. 1/2 часа по късно пак се появиха болките в главата и леката температура. Въпросът ми е това нормално ли е? И колко време след операция попринцип е нормално да се вдига температура? Болките в главата на какво могат да се дължат?

Напиши отговор