Травми, счупвания, навяхвания. Ставни проблеми. Менискус. Кръстни връзки | Болки в крака

Напиши отговор
  • Re: Болки в крака
    от д-р Цончев | 13.09.2016 20:58

Потърсете спортен лекар за консултация и евентуално физиотерапевтза да препоръча процедури.
  • Болки в крака
    от Plamen | 13.09.2016 19:14

Здравейте, от месец и половина имам болки в крака на 2 места - горната задна част на бедрото и долу в свивката (на коляното). Болката не е постоянна има я само при разтягане. При физическо натоварване (спринтове, клякания и т.н.) не усещам никакъв проблем. Не знам дали е свързано, но и коляното ми пука при всяко разгъване. Тази травма вероятно е в резултат на разтягане, тъй като се занимавам с бойни спортове и разтягам малко по-силово. На 24 години съм. За този месец и половина спрях тренировки, но болките не отшумяват. От половин месец започнах да тичам (тъй като не усещам болка). Личният ми лекар каза да почивам, но с почивка не става :/ Използвах и различни пасти (Алга сан, перскиндол, от ветеринарната аптека рефригеранс), а също така и 3-4 сашета фламексин. Нищо от това обаче не дава резултат. Моля ви да ме посъветвате какво да правя... Благодаря предварително.

Напиши отговор