Травми, счупвания, навяхвания. Ставни проблеми. Менискус. Кръстни връзки | Изкълчване на коляното

Напиши отговор
  • Re: Изкълчване на коляното
    от Доц. д-р Цончев, дм | 22.06.2013 21:04

Леко подуто е, което е очакваемо. Иначе изглежда спокойно и ако болката не е силна и движенията не са затруднени не виждам пролбем - ще мине.
  • Изкълчване на коляното
    от Ivana | 21.06.2013 20:47

Здравейте, момиче съм на 20 години. Преди два дни стъпих на криво и си усуках коляното по някакъв начин, като сякаш прещрака и се размести за миг. Веднага след като станах, сложих студен компрес.Някакви сериозни болки не е имало.Сгъвам го и го изпъвам без болка,но не съвсем до край.Накуцвам, защото усещам все пак някакво подуване и стягане отвътре и лек дискомфорт,но не и болка.Няма зачервяване или някакъв друг външен белег освен леко подуване,което май намаля до днес. Пиша тук,въпреки,че най-удачно е да се види на живо от лекар, но след като бях при джипито ,който дори не го пипна и се отнесе към мен с изключително пестеливото изпуфтяване, от зор да си ходи вече, и написа на едно листче някакво мазило ... съм принудена да успокоявам себе си и да търся мнение тук.. Жалката действителност..извинявам се. И така..надявам се,че съм описала достатъчно добре, за някакво ориентировъчно мнение дали има място за притеснения за неща от сорта на събиране на вода или някакви размествания и скъсвания на връзки, без да усещам болка, а по-скоро стягане? Благодаря. Става дума за коляното в ляво на снимката. > Link

Напиши отговор