Месечен цикъл. Нарушения на менструацията. Миома. Уплътнения и болки в гърдите | Закъснение на цикъла

Напиши отговор
  • RE: Закъснение на цикъла
    от alekovi | 07.07.2020 06:43

Здравейте! Цикъла ми закъснява, трябваше да ми дойде на 2-ри юли. На 5-ти вечерта правих тест(не се сдържах до сутринта), беше отрицателен. Още нямам цикъл. Трябва ли да направя нов тест? Имам миоми, може ли те да са причина за закъснението? Бях на доктор, каза ми да изчакам малко и ако трябва ще ми изпише нещо за предизвикване на цикъла. Освен коремните болки други симптоми, че ще ми идва нямам. Какво да правя?
    от Sneji Borislavova | 02.07.2020 15:33

Zdraveite Islam da opitam veche dva meseca mi zakasnqva pravin dva testa I sa otricatelni na kvo se Dali tova nqkoi znaeli
    от geva | 30.06.2020 23:26

Здравейте! Имам закъснение на цикъла поради киста на яйчника.Изписаха ми примолут нор 3*2 таблетки за 5 дни.Това не е ли голяма доза.В листовката не виждам такава дозировка.Моля за отговор !
    от sunflower84 | 30.06.2020 06:23

Тази сутрин направих тест и беше отрицателен.Какво е Вашето мнение!
    от sunflower84 | 29.06.2020 21:29

Здравейте, имам 8 дни закъснение. Винаги се пазим, имах смяна на работа и много стрес и напрежение. Имам остра болка, наподобяваща идваш цикъл, но не е постоянна. Възможно ли е да съм бременна, взех тест и ще го направя, но моя цикъл никога не е бил напълно редовен. Какво мислите?
    от Доц. д-р Цончев, дм | 27.06.2020 19:43

Обиквновено някакъв вид стрес би могъл да доведе до едно такова закъснение. Ако няма съмнение за бременност следва да изчакате, вероятно ще дойде с известно закънение. Ако много продължава да закъснява - изследване за бременност, при отрицателно такова - хормонални изследвания и консултация с АГ или ендокринолог.
    от Floor_91 | 26.06.2020 16:49

Здравейте! Обикновено цикълът ми е много редовен, но ми закъснява вече с 8 дни този месец. С приятеля ми се пазим и никога не е свършвал в мен и нямам абсолютно никакви други симптоми на бременност освен това че ми закъснява доста. На какво може да се дължи?
    от Доц. д-р Цончев, дм | 14.05.2020 16:40

Щом теста е отрицателен не виждам защо е да се притеснявате...
    от iliana78 | 12.05.2020 23:38

Здравейте, закъснява ми вече 15 дни, тест отрицателен, но съм с поликистозни яйчници, имам симптоми и леко зацапване за ден два, страх ме е
    от Nattaliq | 10.05.2020 11:34

Здравейте! Миналия на 27 март ми дойде и с приятеля ми го направихме в последния ден от менструацията ми, но не е свършвал....също така и да кажа ,че по време на цикъла пих доста витамин с , защото бях болна....закъснява ми вече с 13 дни, възможно ли е да съм бременна..също така имам болки в кръста и гърдите....още не съм правила тест...
    от Katrin Marinova | 09.05.2020 16:17

Здравейте миналия месец на тази дата ми беше дошло но нещо ми закаснява правих два теста и са отрицателни а имам сиптоми гърдите ме болят, кръстът
    от Доц. д-р Цончев, дм | 08.05.2020 14:40

Обикновено на инфекция
  • RE бяло течение
    от Георгиева | 07.05.2020 10:53

Имам бяло течение на какво се дължи това
    от владка | 20.04.2020 18:09

Аз съм по същия начин
    от Rennkatta | 19.04.2020 00:44

Здравейте! Имам малък проблем предния месец цикълът ми дойде на 20-ти март нормално си беше придружен с болки в корема и кръста.. Но този месец го няма закъснява ми с 3 дни.. Имах само леки болки преди няколко дни мислех че ще се появи но не се появява изобщо.. Чувствам се добре имам сутрешно гадене но си имам апетит след това не ми се спи, даже сън не ме лови изобщо.. Напрежението ми в гърдите е отстрани.. Не е както обикновенно... Тест не съм правила... Ако може някой доктор или друг да ми даде съвет ще бъда много благодарна! ????
    от Доц. д-р Цончев, дм | 17.04.2020 10:03

Вероятно всеки момент ще ви дойде..
    от Daliqq | 16.04.2020 18:57

Здравейте! Цикъла ми закъснява с 6 дни, по време на овулацията имах леко зацапване. Тези дни усещам чувство за тежест ниско в корема, имам сутрешно гадене, а и гърдите ми са болезнени и всякаш наедрели. Моля за съвет!
    от Доц. д-р Цончев, дм | 15.04.2020 14:24

Така е , това е от антибиотика. Да ви дадат противогъбично за едно с него.
    от Лилинка | 13.04.2020 14:45

Здравейте на 18 съм.. и миналия месец на 8-ми правихме секс с приятеля ми но не е свършил в мен. И след това на 12 ми дойде и на 17 март постъпих в болница тъй като боледувах от пневмония но един от лекарствата който ми сложиха не ми подейства и направих алергична реакция и се стреснах доста.. Сега го чакам и ми закъснява с няколко дена а имам болки в гърдите и много бяло течение..
    от Доц. д-р Цончев, дм | 23.01.2020 18:20

Чакате...
    от Jivka Todorova | 20.01.2020 15:12

5 ден закъснение отрицателен тест
    от Доц. д-р Цончев, дм | 16.01.2020 19:11

Вероятно ще дойде, добре е да идете на АГ преглед и да ви се направи една ефография за да се види какво е състоянието на яйчниците.
    от Miroslava Stoinova | 16.01.2020 16:03

Здр,имам проблем миналия месец уж тръгна да ми идва започнаедно кафяво и черно течение помислих че ще се появи нормалното но уви спря ми имах ужасни болки в гърдите и тоя месец чакам но не идва правих си два теста отрицателни са какво става не ми се е случвало
    от Христина Стоева | 05.12.2019 07:22

Забравих да добавя че от два месеца пия хапчета Стрезам.
    от Христина Стоева | 05.12.2019 07:20

Здравейте месечния ми цикъл трябваше да дойде на 24.11.19 г. Но няма и следа от него до ден днешен.Имам болки в кръста и правих два теста за бременност в резултат и двата са отрицателни.При кашлица ме боли и корема,но не е постоянно..на какво може да се дължи това? Благодаря предварително!
    от Pipilota | 25.10.2019 12:17

Здравейте, тъй като до сега не ми се случвал такъв проблем , реших да поискам първоначално съвет от тук. Цикълът ми е изключително точен 27-28 ден.Този месец за първи път закъснява с 6 дни.Единственият симптом е много подут корем и нищо друг.Правих 1 тест който е отрицателен.Записах час за лекар но е чак във вторник. Моля ако може да ми дадете съвет , нормално ли е това или какво би могло да бъде ?
    от V_Yordanova | 17.10.2019 14:14

Здравейте, предният месец цикълът ми дойде на 16.09, обикновено ми е супер редовен, въпреки, че имам проблем с щитовидна жлеза, и никога до сега не ми е закъснявало. Опитваме за бебе с мъжа ми, и до днес всичко сочеше, че навярно съм бременна. Вчера бях на ендокринолог и ми насрочи изследвания + кръвен тест за бременност. Всичко супер, но тази сутрин прокървих и сега нз дали е закъснял цикъл на 31 ден от последния... дали може да е цветна бременност. Сега имам много леко като неразположение на моменти в корема, но не и болка, но изглежда като менструация... НИКОГА до сега не ми е закъснявало и то така и този път нямах абсолютно никакви признаци, че ще ми идва - нито подути и напрегнати гърди, нито болки в корема или кръста... Тест не съм правила този месец - както споменах имам насрочено кръвно изследване, но чак след седмица! Нз дали това инфо Ви е достатъчно като лекар да изкажете мнение, но ще бъда много благодарна!
    от Vahvah123 | 13.10.2019 09:20

Здравейте! Значи на моята приятелка миналия месец и закъсня 6 дена, но и дойде. Този месец трябва да и дойде днеска 13.10. Но нито я болят гърдите, нито корема, а попринцип 2,3,4 дни преди да и дойде почват да я болят.
    от Доц. д-р Цончев, дм | 18.09.2019 00:09

Спокойно ще дойде
    от Стоянова | 17.09.2019 21:56

Здравейте! Аз съм на 18 г. и преди около седмица правихме секс с моят приятел. Винаги използваме предпазни средства, като се има и предвид, че не свършва в мен. Цикълът трябваше да ми дойде на 17.09 но ми закъснява, имам болки в кръста, коремът ми е подут, болят ме и гърдите. Тест за бременност все още не съм правила, мисля да изчакам още няколко дни и тогава.
    от Ади Вики | 17.09.2019 18:31

Даите отговор на мен Август цикала ми беше два пъти в един месец а вече сме септемри 17 оште нямам цикал
    от LuAnna | 13.09.2019 09:50

Здравейте, имам следният проблем. Цикълът ми закъснява вече 5 дни. С приятеля ми използваме предпазни средства така че изключвам шанса за бременност. От друга страна скоро ми предстои местене в друг град и се притеснявам страшно много. Дали може да ми закъснява от стреса? Появи ми се бяло течение, усещам гърдите си подути....дали са признаци, че скоро ще ми идва?
    от Vahvah123 | 11.09.2019 14:55

Днес се пада 4-ти ден от закъснението и направихме още един тест, и е отрицателен.
    от д-р Ралица Правова | 11.09.2019 09:36

Нормално е да има закъснение на някой от циклите. Изчакайте още 2-3 дни и може да повторите теста, ако все още няма менструация. Тъй като през първите дни от закъснението тестът все още не е меродавен.
    от Vahvah123 | 10.09.2019 13:24

Болките продължават но следа от цикъл няма. Да отиде ли на генеколог или да изчакаме още малко? Какво ще кажете доктор Цончев? Дайте мнение. Благодаря предварително.
    от Vahvah123 | 10.09.2019 13:21

Забравих да подчертая, че правихме тест за бременност 1 ден след закъснението и беше отрицателен. На какво може да се дължи това?
    от Vahvah123 | 10.09.2019 11:43

Здравейте! С приятелката ми правихме секс 2 пъти миналия месец, но с предпазни средства и проблема е че вече 3-ти ден и закъснява, а я болят гърдите кръста корема има сиптоми за цикъла. Нейния цикъл попринцип е 29,30 дни. Презервативите не бяха скъсани всичко беше здраво.
    от Доц. д-р Цончев, дм | 08.09.2019 19:51

Ще дойде, не се притеснявайте.
    от Елизабет Костадинова | 05.09.2019 16:40

Здравейте, на 16 съм и принципно цикъла ми е през 25 до 27 дена по често през 27. Преди една година ходих при гинеколог защото имах болки в яйчниците, те ми обясниха че имам доброкачествена киста и че ще се пукне и ще ми дойде и това се случи. След това обаче ми дойде на 14 ден. След това 1 година си идваше през 27 дена. Април месец пак имах закъснение и болки осъмних се, че може би отново е киста и запазих спокойствие цикълът ми дойде след няколко дни. На 17 юни ми беше първия път с момче вс мина добре и след седмица и нещо цикъла ми си дойде нормално. От тогава не сме го правили. Миналия месец също имах и си протече нормално. Но този месец трябваше да ми дойде преди 5 дена. Боли ме както винаги преди да дойде, но няма и следа от него и се чудя каква може да е причината. Може би отново киста?
    от Sunflower | 21.08.2019 10:46

Добре, благодаря Ви за съвета.
    от д-р Ралица Правова | 21.08.2019 07:15

По всяка вероятностост отново Ви закъснява цикълът. Изчакайте още 3 дни и ако все още няма менструация си направете тест.
    от Sunflower | 21.08.2019 07:07

Здравейте, вече 5ти ден закъснение... С приятеля ми абсолютно винаги използваме предпазни средства, като се има и предвид, че не свършва в мен.. Симптоми имам гърдите и зърната ме болят,от няколко дни, болки в корема има често, пъпки също, както и едно постоянно каркорене.. До преди два месеца ми беше редовен цикъла, рядко имаше някакви аномалии , но миналия месец (07.19) ми закъсня с 3 дни също . Знам че нямам основателна причини за притеснение, но все пак се притеснявам.
    от Доц. д-р Цончев, дм | 19.08.2019 20:39

Изчакайте още някой ден и ще ви дойде.
    от Bubeto | 18.08.2019 21:58

Здравейте. На 17 съм и ми закъснява с 5 дни.. И друг път ми се е случвало и винаги се притеснявам.. корема не ме боли,не ми е лошо или нещо подобно.. и следа от идване на менструация няма,а само от бяло течение.. не съм си правила тест забременност,защото приятелят ми внимава.. когато правим секс сме с презерватив,но последният път не бях в настроение и му казах,че няма смисъл да хаби презерватива като няма да го използваме и след около 5 мин преди да се прибера у нас ми се оправи настроението и той проникна в мен точно веднъж и то не напълно.. възможно ли е да съм бременна? И колко навътре трябва да проникне за да стане гафа?
    от Stelito | 10.08.2019 21:23

Ами нямала съм големи стресови моменти, и не в момента не приемам никакви медикаменти.
    от д-р Ралица Правова | 10.08.2019 20:44

Възможно е при стрес също да се забави цикъла или да пропусне, макар и по-рядко. Имала ли сте някакви стресови фактори през това време? Другият ми въпрос е дали приемате някакви медикаменти към момента, които да можете да свържете с пропуска в месечния цикъл?
    от Stelito | 09.08.2019 01:49

Хей! Имам въпрос втори месец нямам цикъл, и направих два теста, и те бяха отрицателни. Какво може да ми има? Юни месец бях на контролен преглед при гениколог и той ми каза че всичко е наред. Моля споделете своето мнение?
    от cicinata_ | 03.08.2019 11:20

Здравейте! Цикълът ми закъснява вече 6 дни, имам болки в кръста и ниско в корема, които не са постоянни. Направих два теста за бременност - отрицателни са.На какво друго може да се дължи това закъснение и болките? Смятате ли, че въпреки отрицателните тестове е възможно да съм бременна?
    от Гергана Сашева | 08.07.2019 19:18

Здравейте искам да попитам дали на някой му се е случвало да му закъснява с 3 месеца.Направих тест не съм бременна на какво може да се дължи
    от Доц. д-р Цончев, дм | 24.06.2019 07:53

чхг 0.100 беше норма доколкото си спомням

Напиши отговор
596 намерени, страница 1 от общо 12