Грип и настинки. Бронхит. Пневмония | Проблем с дихателните пътища

Напиши отговор
  • RE: Проблем с дихателните пътища
    от Доц. д-р Цончев, дм | 04.05.2020 20:00

Добре е да пуснете едни щитовидни хормони за всеки случай или направо да ви види ендокринолог.
  • RE: Проблем с дихателните пътища
    от petya dikova | 03.05.2020 21:50

Пропуснах да спомена, че бях на преглед при УНГ, поставиха ми диагноза Хроничен фарингит. Дали е така, кой знае?!
  • Проблем с дихателните пътища
    от petya dikova | 02.05.2020 23:31

Здравейте! От февруари месец тази година имам проблем с гърлото, което ту започва да ме боли, ту болката отшумява. Когато започне да ме боли, поддържам темп. 37-37,1 и 2. Изпих какви ли не антибиотици-Левокса, Азитрокс,биха ми венозно Терцеф 5 дни. Ходих при личния лекар, ПКК е нормална, правих две рентгенови снимки на бял дроб при пулмолог, няма проблем с дроба. Имам кашлица вече 2 месеца и изхвърлям прозрачни, слузести храчки. Пих последно Аугментин 7 дни, от който се оправих напълно. Спрях го и след 2-3 дни пак се започна-кашлица от време на време, лека болка в гърлото и вдигане на темп. само вечер 37-37,1 и 2. Правих и микробиолигично изследване на гърлен секрет, и там всичко нормално. Пия и имуностимуланти, витамини, клеева тинктура... Омръзна ми вече да ходя по доктори и да пия какво ли не и да не се оправят нещата. Притеснява ме тази никаква температура вече толкова време.

Напиши отговор