Грип и настинки. Бронхит. Пневмония | Жилав секрет, който не се отделя.

Напиши отговор
  • RE: Жилав секрет, който не се отделя.
    от Sony | 16.01.2020 16:01

Благодаря за бързия отговор! Какъв може да бъде този препарат, който да помогне в моя случай, като се имат предвид , че съм пил Димекс и Геломиртол? Благодаря отново!
  • RE: Жилав секрет, който не се отделя.
    от д-р Ралица Правова | 16.01.2020 12:41

нужен е препарат, който да започне да втечнява секрета, за да го изхвърлите по-бързо.
  • Жилав секрет, който не се отделя.
    от Sony | 16.01.2020 08:47

Здравейте. Преди няколко дни започнах да имам симптоми, които са съвсем нормални и реших да отида в неотложен кабинет, защото беше неделя. Имах лека температура, гърлобол и лека кашлица, както и леки хрипове в гърдите. Лекарката ме прегледа и ми предписа сироп за кашлица и каза, че тези хрипове не са притеснителни. На другия ден отидох и при моята лична, за да ме види и тя. Тя ме прослуша, видя ми и гърлото и ми изписа и Оспамокс. Диагнозата е Тонзилит. Продълцих с лечението, но в сряда отидох пак, защото продължих с температурата, даже беше малко по-висока. Но големия проблем е гъстият жилав секрет, който не мога да отделя. Моята лекарка ме прослуша отново обстойно в сряда и също каза, че не се чува нищо обезпокоително и ми изписа Геломиртол, който да помогне за секрета. Днес се чувствам по-добре, но продължавам да чувам хриптене., но колкото и да кашлям, не се кърти абсолютно нищо. Геломиртола съм го пил два пъти, но до момента и той няма ефект. Какво ще ме посъветвате? Благодаря

Напиши отговор