Грип и настинки. Бронхит. Пневмония | Продължителен бронхит

Напиши отговор
  • RE: Продължителен бронхит
    от Kosta | 11.08.2019 21:13

Мерси за отговора,вторник живот и здраве мисля да отида при доктор Велев от Младост-Мед 1 да видим какво ще ме посъветва.
    от Krisstina | 11.08.2019 20:24

Въпрос с невъзможен отговор задавате! Зависи от причинителя, ако е от антибиотично резистентни Staphylococcus aureus или Klebsiella pneumoniae? Затова ви написах, трябва да се изолира причинителя
    от Kosta | 11.08.2019 17:00

Благодаря за отговора не се влошава по-добре е но въпроса е колко дълго трябва да чакам,нямам други симптоми и според лекарката ми даже нищо ми няма не знам какво да направя .
    от Krisstina | 11.08.2019 16:28

Бронхит от повече от месец с влошаващи се симптоми е притеснително и е предпоставка за развитие на пневмония. Важно е да ви изолират причинителя, обикновенно е бактерия и да ви лекуват за конкретният причинител!
  • Продължителен бронхит
    от Kosta | 11.08.2019 14:26

Здравейте,вече близо 1 месец имам суха кашлица без други симптоми като от около 4 дена имам и храчки вече.2 пъти ходих на лекар първият ми казаха,че нищо ми нямало защото не чувала хрипове после кашлицата се влоши и пак ходих този път ми правеха ренген и се оказа,че е бронхит върнах се изписа ми антибиотик(като пак твърдеше,че нищо ми нямало)но кашлицата продължава макар и вече да не е толкова суха прикачвам снимка и диагнозата моля Ви кажете ми ще мине ли скоро или пак да ходя на лекар няма други симптоми само това но е доста досадно. Диагноза от ренгена:Двустранно значително усилен бел.рисунък бронхитен тим и подчертан интерстициум сгъстен и уплатнен в дясноинфалхилерно.Хилуси-умерено уголемени К.Д Синуси-Свободни.Сърце р-ри в границите на нормата. П.С:Не мога да кача снимка тъй като няма никъде такава опция ако може да ми кажете как да кача снимка в този форум за да придобиете по ясна представа. Благодаря предварително!

Напиши отговор