Грип и настинки. Бронхит. Пневмония | Суха кашлица

Напиши отговор
  • RE: Суха кашлица
    от Доц. д-р Цончев, дм | 13.02.2019 21:23

Според мен няма опасност.
    от Ivelina | 09.02.2019 01:11

Ами пневмония се оказа лежах в болница , но другота което ме притеснява е че приятелка скоро ми съобщи , че на баща й са му открили хепатит след което тя си направила изследвания и се оказало, че има завишени показатели , при което доктора сметнал, че са го хванали още рано и не било заразно , възможно ли е? ... С нея не сме се виждали близо две седмици , но иначе сме заедно почти постоянно.. Аз бях в болницата до преди два дена...изплашиена съм, че ако и аз съм заразена имунната ми система е толкова слаба , че може да е фатално ..
    от Доц. д-р Цончев, дм | 03.02.2019 18:42

Няма как да се каже .... към днешна дата как сте?
  • Суха кашлица
    от Ivelina | 26.01.2019 23:55

Здрявейте , покрай нашумялата информация за новия грип и аз се притесних .. От седмица кашлям, това е еднствения симптом като включим болките при дишане ,който имам, ходих на лекар в сряда казаха ми, че не се чуват хрипове на слушалка и че имам само зачервено гърло изписаха ми лек антибиотик и сироп за кашлица и ме пратиха вкъщи .. Това което ме притеснява е че преди 2 години имах пневмония почти със същите симптоми ,без температура ,без да се чувствам отпаднала, дали и този път не е нещо по сериозно ?

Напиши отговор