Грип и настинки. Бронхит. Пневмония | Хипотермия при грип

Напиши отговор
  • RE: Хипотермия при грип
    от Доц. д-р Цончев, дм | 26.01.2019 19:30

Така както описвате състоянието съвпада с една вироза. Вероятно не успявате да "ханете" високата температура и я измервате ниска след като премине пика
  • Хипотермия при грип
    от Zlatka Denkova | 19.01.2019 20:02

Здравийте д-р Цончев Вече за трети или четвърти път през последните години се разболявам от вирусна инфекция. Силни болки в гърлото, кашлица и отпадналаст. Странното е, обаче, че вместо да се покачва темпурата ми спада до 35 -34.5 градуса. Усещането ми е, че имама много висока температура. Очите ми са мътни и зачервени. Спирам да уринирам или е рядко и урината ми е с тъмно жълт цвят. Това нещо миналата година продължи окола 3 седмици. В момента в който започнах да се чувствам добре и температурата ми беше вече "висока" -36.1. Нямам представа на какво може да се дължи това състояние. Скоро си правих изследвания - всичко беше нормално. Не знам какво да пия - парацатемол 3 нурофен не ми облекчават състоянието. Може би асперина и то много леко. Консултирала съм се с личния лекар - няма идея за какво става въпрос. Благодаря и хубава вечер от мен

Напиши отговор