Грип и настинки. Бронхит. Пневмония | Упорите кашлица

Напиши отговор
  • Re: Упорите кашлица
    от д-р Цончев | 10.03.2018 18:58

Идете, най-малкото заз контролен преглед.
    от Ивета | 05.03.2018 06:48

Да, но задуха си остана вече почти месец след болестта и най-вече вечер като легна при ставане изчезва... Гъстите храчки си продължават.... И обмислям тази седмица да ходя на пулмулог..
    от д-р Цончев | 24.02.2018 20:30

Не се притеснявайте, постепенно ще намалеят храчките и ще се възстановите
    от Ивета | 21.02.2018 00:01

Здравейте Др. Цончев :) та мъчи ме ужасна кашлица сигурно вече месец бронхит ми каза личния лекар... Правих пълни кръвни изследвания с диференциално броене, за да изключим алергия имах повишено само WBC 15.4 от максимума 10.5 той ми каза, че се касае за инфекция, изпих сумати и лекарства малко по-добре съм..нямам вече хрипове,но остана задух и храчки, които са като желе.. Прозрачни и излизат на парченца.. Най-вече вечер притеснена съм дали това е просто остатъчна кашлица или нещо друго...
    от svetlanka313 | 08.02.2016 16:24

И аз съм така , за съжаление от 10 години. nadito89 Излекува ли се от кашлицата? И аз имам чувството , че при различно положение на гърба се усилва кашлицата. Имам Бехтерев , но лекарите казват че няма връзка
    от д-р Цончев | 04.02.2014 10:20

Добре е да се направи контролен преглед и ако трябва да се допълни терапията...
  • Упорите кашлица
    от Надя | 03.02.2014 22:44

Здравейте! От повече от месец страдам от упорита кашлица, която 2-ма лекари лекуваха - първият път с антибиотик (Панцеф) и два сиропа за кашлица, вторият път, след направено микробиологично изследване на секрети - само със сироп (Бронхетамин), тъй като изследванията бяха чисти. Но кашлицата не изчезва. На моменти намалява, но понякога кашлям по цял ден. Няма да споменавам всичките чайове, витамини и прочее по-леки средства, които също не помагат. Температура нямам, но имам болки в гърба, които се усилват при кашлянето. Моля за съвет!

Напиши отговор