Наднормено тегло. Хранене. Диети | ЗАЩО НЕ ОТСЛАБВАМ?ХОРМОНАЛЕН ПРОБЛЕМ????

Напиши отговор
  • Re: ЗАЩО НЕ ОТСЛАБВАМ?ХОРМОНАЛЕН ПРОБЛЕМ????
    от irkata1984 | 02.09.2008 14:46

Талито,моля те пиши ми на имейла.Има какво да ти кажа,в момента нямам време-оставиха брат ми в болница и трябва да бягам пак до там.Щом получа имейла,ще ти отговоря.Лек ден. P.S имейла ми е irka1974@abv.bg
    от talito | 02.09.2008 12:05

Или ми пиши на ЛС!
    от talito | 02.09.2008 12:03

Здравей,irkata 1984, какво стана в ИСУЛ? Има ли резултати? Аз също имам проблем с наднорменото тегло и искам да се консултирам с добър специалист. Моля те пиши ми на е-maila. Много ще съм ти благодарна!
    от д-р Цончев | 21.07.2008 07:30

Аз работя редовно с тази клиника и тези специалисти и имам много добри впечатления от тяхната работа и резултати.
    от irkata1984 | 18.07.2008 12:56

Благодаря за подкрепата!Въпросната болница всъщност е в ИСУЛ и се казва просто Метаболитна клиника.По телефона разговарях с д-р Виткина,тя ще ме приеме в консултативния кабинет.Доколкото знам директор на клиниката е д-р Попова.Тя е един от водещите лекари в кампанията за борба с анорексията.Дано да успея този път с тяхна помощ! :) :) :)
    от n__n | 18.07.2008 01:49

irkata1984, разбира се имаш нашата подкрепа и интерес ;) коя се води метаболитна клиника
    от irkata1984 | 12.07.2008 21:59

Ами вече е решено! :) На 21-ви влизам във метаболитната клиника за пълни изследвания и лечение!Надявам се искренно изборът ми да е правилен и да има с какво да се похваля след това.Пожелайте ми успех,пък аз обещавам ,ако проявите интерес,да споделя след това как са се развили нещата при мен.Това е засега от мен.Спокойна нощ на всички !!! :)
    от n__n | 07.07.2008 22:18

mezzoforte, сподели повече на обща страница, много хора ги интересува това е различно от "син балон" ли, например както се рекламираше в списание за клиника Малинов за 2150Е преди година/две, вече сигурно е повече. Някой да каже къде още се предлагат такива операции, какви са подготовките(рентген бял дроб и сърце ли, тест алергии). Някой би го интересувало как се разрешава да се направи, дали има противопоказания...като автоимунните заболявания irkata1984, не съм лекар, бори се с личната си лекарката за талон за ендокринолог, не е лошо както и ти предполагаш да се видят хормони, те са много, не само щитовидните(хормони: TSH, т3, т4; щитовиден автоимунитет: TAT+MAT, TSH рецепторни антитела; макар че щитовидно заболяване най-често започва с рязко отслабване и възли по врата), хормони има във връзка с хипофиза+надбъбрежна жлеза(кортизол, ACTH, 17oh progesteron); DHEA-S +17...-се спрягат за яйчници, традиционният пакет хормони за всяка жена: Пролактин+LH+FSH./... УСПЕХ! Пиши ни какво рашаваш и какво става, и други ще им бъде от полза ако успееш и споделиш
    от irkata1984 | 07.07.2008 08:50

лелее,браво на теб!!!Поздравявам те от сърце.За пръв път чувам за такава операция.Имейла ми е irka1974@abv.bg
    от mezzoforte | 07.07.2008 00:15

Здравей! За 18 месеца свалих 58 кг. с вертикална гастропластика. Тази операция се прави в болница Доверие. Лапалоскопска е и на петия ден бях на работа. Дай мейл и ще ти пратя снимки.
  • ЗАЩО НЕ ОТСЛАБВАМ?ХОРМОНАЛЕН ПРОБЛЕМ????
    от irkata1984 | 06.07.2008 22:49

Здравейте!Казвам се Ирена и съм почти на 24 години.Имам сериозен проблем с килограмите.Месеци наред се боря усилено ,за да отслабна,но резултат няма.Храня се разделно-само със позволените ми неща,в точно определените часове,тренирам усилено....Давам всичко от себе си,но.... Отчаяна съм и незнам към кого да се обърна.Мисля,че може да имам някакъв хормонален проблем,но незнам какви изследвания трябва да си направя.Преди време ми изследваха щитовидната жлеза-стойностите ми бяха малко занижени,но ендокриноложката ми каза,че със 3-месечен глад ще си реша проблема и ми предписа деанксит....Незнам какво да направя.Дайте ми съвет!Една лекарка ми препоръча да постъпя в Метаболитната клиника в ИСУЛ.Аз нямам никаква информация за тази болница.Кажете защо според вас немога да отслабна при положение,че имам десетки килограми да сваляне...Ако някой знае нещо повече и за клиниката,ще съм му благодарна ,ако сподели с мен!Чакам с нетърпение отговорите ви!!!

Напиши отговор