Наднормено тегло. Хранене. Диети | Въпрос относно диета

Напиши отговор
  • Re: Въпрос относно диета
    от Д-р.Хинкова | 27.06.2008 17:46

Смятам,че трябва да направите консултация с ендокринолог и пълен хормонален статус.
  • Въпрос относно диета
    от ddsa | 27.06.2008 17:40

Здравейте искам да ми предложите някоя диета за сваляне на килограми сам не мога да си избера коя ще е подходяща за мен.На 20 години съм и няма за три месеца напълнях ужасно много.Ям си нормално като преди в същите количества но сега изведнъж напълнях.Не мога да разбера от какво е от стреса в университета или време е дошло да качвам маса.Алкохол и други газирани напитки не пия но изведнъж корема ми почна да се увеличава сега вече стана на шкембе , хващам си сланините с два пръста.Задните ми части също се увеличиха доста краката стана доста дебели.Не мога да разбера на какво се дължи и не знам при какъв лекар са се обърна защото това за мен не е нормално преди тежах 65 килограма с ръст 183 сега съм над 80 килограма и усещам че все повече увеличават.Помогнете ми за избора на диета сам не мога да избера.Тренирам плуване два или три пъти седмично но за момента съм спрял за месец да си почина.Помогнете ми :cry: .Преди две години се наложи да ми изследват хормоните нищо всичко нормално.Преди седмица ми беше профилактичният преглед всичко ми е на ред.Другата седмица пак ще ходя на лекар защото се чувствам вече като балон :cry: .

Напиши отговор