Наднормено тегло. Хранене. Диети | Проблем с апетита

Напиши отговор
  • Re: Проблем с апетита
    от valentina59 | 21.06.2008 17:49

4e imam depresia -imam,no niama da pia bokluci ot koito ti laziat bubole4ki v mozaka !Molia samo da mi dadete trik za namaliavane na jelanieto za iadene.Kolkoto pove4e iam -tolkova pobe4e mi se iade.Kolkoto sam po-bolna-tolkova pove4e iam.samo vednaj v jivota si zagubih apetit-kogato imah problem s otnocheniata s maja si,no vednaj.Togava pucheh cigari.Navaksvah si s puchene.Ot 15 godini ne pucha i stanah s 13 kg po-debela.Obi4am da iam .tova e ednoto,no niamam miarka-stomahat mi chte se pukne vse pak...Dayte lek,molia ! :(
    от dreamwizard | 19.06.2008 23:58

Искам да добавя, че ходих при личния лекар 2 пъти. Преглежда ме, правят ми квъвни изследвания и всичко си е ок от данните, които излизат. Няма ли някакви хапчета, примерно на билкова основа ли незнам, които да оказват голям ефект върху апетита, много малко информация има в интернет, явно много малко хора имат този проблем...иначе теми за сваляне на килограми колкото искаш..
    от n__n | 19.06.2008 23:44

ами може да е нещо симптом на по-сложно състояние, трябва гастро-ентерологог да ви прегледа или ендокринолог. Иначе сутрин може да пиеш по 1-2 чаши затоплена вода преди хранене, но хапове на око не бива.
  • Проблем с апетита
    от dreamwizard | 19.06.2008 22:39

Здравейте, Имам проблеми с апетита. Не е заради лятото или жегите, просто постоянно съм така. Проблема може да е на психологична основа или от стрес, незнам. Постоянно чувствам корема си стегнат. Когато хапна малко ми е достатъчно, което ме дразни. Всеки път ям насила и не искам повече това да продължава. Пия бирена мая отскоро + витамин B комплекс. Не ми помагат. Имам най разнообразни протеини и гейнери, от които ми се гади.Няма нещо, което да ми се яде наистина. Необходими са ми хапчета, които да изострят апетита ми наистина осезаемо. Много ще съм благодарен ако някой ми даде информация.

Напиши отговор