Наднормено тегло. Хранене. Диети | имам съмнения за булимия

Напиши отговор
  • Re: имам съмнения за булимия
    от curinka | 23.05.2008 16:19

Zdravei, az te razbiram za6toto imam su6tite problemi. na men psixiatur mi dade diagnoza pani4esko rastroistvo. az su6to piex antidepresanti, no gi spriax za6toto ot tiax se 4ustvam po zle. Ako ne e taina ti pazila li si niakakvi dieti ili gladuvane. az znam 4e bolimiata se polu4ava v sledstvie na ujasno gladuvane pridrujeno s nasilstveno povru6tane?
  • имам съмнения за булимия
    от jesica | 23.05.2008 11:29

здравеите на всички, много се надявам някои да ми помогне,проблемът ми е следният.преди 2 седмици посред нощ усетих че ми става лошо всмисъл започна стягане в гърдите,краката ми се схванаха,започнах да се треса все едно ми е студено но не е,не можех да дишам и т.н.беше кошмарно.от тогава започнах да ходя по лекари,иследвания,ендокринолог,психиатър...сложиха ми диагноза/психиатъра/ паническо разтроиство.изписа ми лекарства по схема които пиех 2 дни и спрях защото се чувствах ужасно.сега не вземам нищо но от време на време симптомите се повтарят.но дълбоко в себе си крия това което до този момент не съм мислила че може да ми навреди.и това е че може би съм булемичка,от което се срамувам и не искам да повярвам че се случва с мен.и се чудя може ли тези симптоми да са вследствие от това.не знам към кого да се обърна защото в семеиството ми никои не знае за това,и ви моля за помощ,или съвет.

Напиши отговор