Наднормено тегло. Хранене. Диети | Хайде да отслабнем заедно!!!

Напиши отговор
  • Re: Хайде да отслабнем заедно!!!
    от Anna | 24.05.2014 09:04

Хапчета за отслабване - [url=Link Лично съм го ползвала и много ми помогна.
    от | 27.09.2010 14:23

УСПЕЕЕХ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    от krasimir92 | 20.07.2009 13:02

От 3 дена и аз съм на дието - без хляб , без захар , и храни без мазнини или с малко такива. Бягам по 2 километра на ден...толкова мога по не за сега и по 60 коремни преси сутрин и вечер , и по 20 лицеви опори сутрин и вечер. Решил съм твърдо да сваля най-малко 10 килограма. Пожелайте ми успех ;)
    от dariiina | 10.07.2009 20:25

Здравейте, браво за ентусиазма. Искам да попитам някой компетентен по въпроса за метаболизма. Кое го забавя и кое ускорява? Има ли риск, ако се приемат билки ускоряващи метаболизма :?:
    от д-р Цончев | 07.07.2009 16:20

Добри резултати са постигнали мои пациенти, които съм ги пращал в метаболитна клиника.
    от elektra | 05.07.2009 11:09

Привет и от мен..След второто си раждане вече тежах 103 кг-просто ужас.След няколко диети свалих до 96,но получих сърцебиене и хемоглобина ми падна.Искам да отслабна,но как и дали няма да си увредя здравето... :roll:
    от stoni | 31.05.2009 15:09

Знаете,че при нас жените,проблема с храненето е често психологичен.Аз НЕ ям,когато съм щастлива.Когато съм нещастна започвам да компенсирам с ядене.В това да се справя с излишните килограми ми помогна най-вече не естетическата част на проблема,а страха,че всеки кг в повече увеличава риска от хипертония и диабет.Решавайки емоционалните си проблеми се избавих и от зависимостта от храненето.
    от breave | 28.04.2009 19:26

Поздрави за смелостта и решителния тон. Това е повече от начало. Винаги има и ще има моменти на изкушения около кухнята-неизбежно-нали сме майки и домакини. Ето малко от моя опит, не става само с подканяне "хайде", нека споделим личен опит. Шише-1.5л.минерална вода-с изцеден лимон във водата-влачете шишето навсякъде с вас и когато ви се прияде нещо просто пийте колкото можете-водата заема голяма част от обема на стомаха , а лимона подпомага изгарянето на мазнини и придава по-поносим вкус на водата. :lol: Залепете на хладилника изрезки на готини мадами, а от вътрешната страна на вратата -на цоцолани :evil: действа! Променете навиците и пазарувайте повече зеленчуци и плодове, така че в къщи да са в обилно количество и в моменти на глад да е по-лесно да измиете плод, отколкото да надробите леща или боб :roll: Не мислете постоянно за кантар, диети и килограми, за калории и тлъстини. Представяйте си колко ще е прекрасно, когато се обръщат след вас на плажа/примерно/. И не на последно място-намерете мотив да задържате резултатите, които постигате с толкова труд и воля, най-лесно е да го отпразнувате и от утре...отначало!Т.е. уважавайте себе си! Успех, ще проверявам дали отслабваме или дебелеем онлайн :lol:
    от allissia | 05.04.2009 13:29

Здравейте и поздравления за идеята! И аз се включвам макар че не зная как ще се действа.Не харесвам думата "диета" защото ми звучи като нещо краткотрайно и мъчително.Привърженик съм на принципите на хранене съчетани с много движение и спорт.Особено последното.Като началоиаз ще стартирам с моите мерки - височина 154 см и тегло 49 кг.Искам да сваля 4 кг. до края на месеца.
    от | 25.03.2009 15:27

Опитвала съм всичко за да отслабна,като почнем от хранителните добавки и стигнем до редуктил.Редуктила помогна,но за съжаление развалих всичко от лакомия,сега съм в самото начало на поредната битка и няма да се отказвам.За сега съм на по-често хапване на салатки и плодове.
    от | 30.12.2008 21:16

Здравей,мина доста време откакто реших да сваля някое и друго кило.Почнах на Дюкян,изкарах 1 и 2-ра фаза,после се предадох сега съм 76 кг,преди това съм успявала и съм се предавала,искам да през новата 2009 г. да успея да се преборя с тези около 15 кг.За някой са смешни,направо се чудя колко съм без волева.На 28 май ставам на 35 години,нали все още съм млада,защо се предавам?Защо?....Исма да рожденният си ден да съм около 62кг,не е невъзможно.Ще опитам за стотен път,пък дано този път успея,дано
    от n__n | 29.07.2008 13:18

btkicoeli, ех...какво значи няма с кого да се подкрепяте, може да се пише повече за самият хранителен режим, опита от различни стратегии...дали само месо, дали само зеленчуци, дали без ограничаване в месо/зеленчуци - защото ако организма заподозре изкуствено издевателство...в бъдеще ще си отмъсти...казват че пълен отказ от дадени храни може да се получи после да няма ензим след захранването им... и да се третират от тялото като отрова. Сподели каква ти е стратегията, сподели предишни твои опити...т.н. Аз примерно мога да кажа че съм с теб...но не знаеш дали не съм на сладолед по цял ден ;)
    от | 28.07.2008 15:29

Здравйте на всички,които се включиха.Не бях писала отдавана,защото нямаше с кого да се подкрепяме.Но сега съм пак на линия.Аз още продължавам режийно.Хайде!!!
    от д-р Цончев | 05.07.2008 11:12

Според мен ако всички се водеха по стандартната модна линия светът щеше да е доста безинтересно и еднообразно място, поне по отношение на нежния пол.
    от rubik | 04.07.2008 00:46

И жените чирузи си имат своята привлекателност но истинският мъж е ценител на рубенсовият тип. Както казва мама: "да има къде да се хванеш, сине" 8)
    от n__n | 02.07.2008 00:38

mariyana_stoilova, трябва ти само един хранителен режим и посещаване на басеин, фиданка си, не се тормози ;)
    от n__n | 02.07.2008 00:35

еее, не си безнадеждно кюфте, фиданка си ;) чудесно че си поставяш цел за отслабване с разумни средства, какъв хранителен режим смяташ да водиш. например аз бих ти предложила да не вземаш написана диета, ами ти да си измислиш според вкусовете ти ХРАНИТЕЛЕН РЕЖИМ. Примерно може да си свариш леко половин зелка с моркови и домати, после таратор с зехтин, билкови чаеве като мащерка, варено месо без мазнината му с зеленчуци, в никакъв случай консерви и колбаси. Месото го вариш(напр. телешко), охлаждаш и мазнината като се втвърди можеш да я отделиш лесно и да я хвърлиш, част от месото може да се опакова и замрази ако е по-голямо количество. Намери таблицата за диетичен режим при подагра/пикочна киселина, дробчета и карантия имат най-много пурини-> следователно се насищащ с урати, затормозява се целия организъм, вкл. хормоните, и така се започва порочния кръг. Ако се ограничат пурините, ще има по-добър метаболизъм. Никога не трябва да се спира консумацията на основни хранителни продукти, организма трябва да секретира ензими без прекъсване, иначе ще възприеме следващият път забравената храна като отрова-> натрупване на неусвоен материал.
    от rockmama | 01.07.2008 22:55

Ето ме и мен! Още едно безнадеждно кюфте...Приемате ли ме? Само на 26 съм , а изглеждам като лелка. След двете раждания тежа 80 кг, а съм висока 167.. :shock: Не мога да спра да се тъпча, вече започнах и да се ненавиждам...
    от n__n | 14.06.2008 03:44

дами, не разваляйте хубавите жени ;) случайно не разполагате с къща, декари и слуги, да се изхранвате само от собствена биологично чиста стока, в работата ви не си носите вероятно храна според режима от къщи, вечерта съпруга и детето искат пиле на грил с антибиотици и рибени отпадъци+ циркартиране, пържени картофки, генномодифицирана царевица - пуканки, дишате менделеева таблица, пиете подсладител АСПАРТАМ който води към МНОЖЕСТВЕНА СКЛЕРОЗА и ще развалите световната икономика. Поздравявам ви! За начало може да се направи закон...заведенията за хранене да предлагат и здравословни менюта, край на захарта, солта, бялото брашно и наситените мазнини. Има подправки..който иска да си соли и мазни само на свойта порция. Ще вземат политиците да заслабнат и изчезнат преди пенсионерите и раково болните. Проблемите с метаболизма са медицински симптоми, не се коригират с глад и желание, но понякога не вреди менюто да се разнообразява с "торта от зеле и моркови"...по възможност без химическо замърсяване, а вие на 170 см/ 77 кг сте си фиданки, да сте живи и здрави...не разваляйте хубавите жени ;)
    от mariyana_stoilova | 13.06.2008 10:28

Много пъти съм започвала с отслабването, но никога докрай. Явно волятя ми не достига, а трябва. Висока съм 156 см, а тежа 70кг. На всичко отгоре имам и последствия от детски паралич в единия крак. Вече и придвижването ми е по-трудно. Така, че хайде да отслабнем заедно.
    от | 12.06.2008 21:25

Знаете ли,пиша ви защото е прекрасно чувството,4е аз успявам да се чувствам по-добре.Исками се да не съм само аз,желая го на всеки.Свалих ве4е 4 кг.
    от | 20.05.2008 18:55

Вече свалих 2 кг,сега съм 170см/75 кг.БРАВО НА МЕН!!!Явно няма смели :cry: Хайде,хайде
    от | 16.05.2008 10:24

Свалих 1 кг,хайде,няма ли смели? :cry:
    от | 06.05.2008 21:21

Срокове,не.Трябва да сменим начина си на хранене.Хайде,можем.Кой ще започне с мен? :wink:
    от ana_p | 06.05.2008 21:03

Звучи страхотно - човек трябва да слага срокове за тези неща. УСПЕХ!!!!
  • Хайде да отслабнем заедно!!!
    от | 05.05.2008 22:33

Мисля,че всички знаем от какво имаме нужда,но нямаме волята да го направим.Незнам дали тук е мястото на такава тема,но нека да дадем старт на новият живот.Аз започвам от 6.05 новия си живот.Детенцето ми е по-добре,живота е прекрасен.Нека да се подкрепим и да успеем да се преборим с килограмите.Аз давам началото:на 33 години съм.Висока съм 170см и тежа 77 килограма-ужас,но ще се преборя.Хайде имали ли други да се подкрепим.Да започнем!!!

Напиши отговор