Наднормено тегло. Хранене. Диети | Стрес и още нещо

Напиши отговор
  • Re: Стрес и още нещо
    от albelm | 14.08.2008 10:21

пРОЧЕТИ КНИГАТА "СЪВЪРШЕННОТО ЗДРАВЕ" НА ДИЙПАК ЧОПРА. ТАМ ВСИЧКО Е ОБЯСНЕНО МНОГО ДОБРЕ. ОТСЛАБВА СЕ БАВНО И ЗДРАВОСЛОВНО. АЗ ИМАМ ГОЛЯМ НАПРЕДЪК СЛЕД КАТО ЗАПОЧНАХ ПО НЕЯ ДА СЕ ХРАНЯ .НЕ СИ ГЛАДЕН И СЕ ЧУВСТВАШ ДОБРЕ. USPEH!
  • Re: Стрес и още нещо
    от Д-р.Хинкова | 05.05.2008 11:10

След като сте мотивирана да отслабнете-сигурно ще стане!Ограничете внасяните калории и увеличете физическите усилия.Знам,че очаквате нещо,което да подейства веднага ,но вълшебни хапчета няма.Изследвайте и хормоните на щитовидната жлеза!
  • Стрес и още нещо
    от gerimen | 05.05.2008 10:07

Здравейте! На 28 години съм тежа 90кг, висока съм 164см. Преди да родя бях 60 кг, след като родих успях да сваля кг, които бях качила по време на бремеността без усилие, но след една година почнах да качвам всяка зима по 5 кг и така до днес. Освирепяла съм искам да стана поне 70 кг. Моля, помогнете ми! Избягвам тестените изделия, но не се движа достатъчно-няма време, след работа с дребния учим до 9ч вечерта. Отчаяна съм, от днес реших твърдо да мина само на салати и кисело мляко. Не мога да се понасям. Нямам пари за специалисти. Кажете какво да направя имам нужда от помощ. Предварително ви благодаря! :(

Напиши отговор