Наднормено тегло. Хранене. Диети | Как да отслабна - нуждая се от правилни савети

Напиши отговор
  • Re: Как да отслабна - нуждая се от правилни савети
    от breave | 28.04.2009 19:30

Писането с главни букви е равносилно на крещене! Нека спазваме приличен тон-изключете Caps Lock-а, че оглушах!
    от neemnogovajno | 17.04.2008 18:42

И все пак :? Май имам тежки кокали защото съм доста по-"слаб" от други хора с моето телосложение и килограми. Или съм як :P Абе нуждая се да отслабна с около 15-20 кила. Само бягане и колело ли?
    от галка267 | 17.04.2008 15:49

:twisted: МЕЖДУ ДРУГОТО ЗА6ТО ДА НЕ ОТИДЕ НА ХОРМОНАЛНО ИЗСЛЕДВАНЕ, НЯМА ЗНАЧЕНИЕ ДАЛИ Е МЪЖ ИЛИ ЖЕНА.ОК АЗ НЕ СЪМ ОБЪРНАЛА ВНИМАНИЕ ДАЛИ Е МЪЖ ИЛИ ЖЕНА НО ВИЕ ЯВНО ПАДАТЕ ОТ НЕБЕТО
    от vdeianova | 17.04.2008 15:28

Уважаема галка267, явно не сте прочела внимателно горенаписаното от neemnogovajno. Човека е от мъжки пол, а Вие пишете в женски род и го пращате на хормонално изследване. Моля, преди да изкажете мнение четете внимателно написаното!
    от галка267 | 17.04.2008 13:33

:wink: КАКЖО ДА ТИ КАЖА МИЛА, МНОГО ДОБРЕ ЗНАЕШ ОТ КАКВО СЕ НУЖДАЕШ, АЗ ЛИЧНО МИСЛЯ, ЧЕ НЯМАШ ВОЛЯ.ЕТО ТИ САМА ИЗРЕЖДАШ НЕЩАТА, КОИТО ТРЯБВА ДА ПРАВИШ И КОИ НЕ. МОЯ СЪВЕТ Е ЯЖ КОЛКОТО СЕ МОЖЕ ПОВЕЧЕ САЛАТИ В КОМБИНАЦИЯ С ПИЛЕШКО МЕСО, РИБА АБЕ ПО ЛЕКИ ХРАНИ, И СЕ ДВИЖИ МАЛКО ПОВЕЧЕ, ИЛИ ПОНЕ ПРАВИ НЯКАКВИ УПРАЖНЕНИЯ В КЪЩИ.САЛАТКИ В НЕОГРАНИЧЕНО КОЛИЧЕСТВО, А ДР.ХРАНИ ДО 150ГР. МАКСИМУМ.ЗАЩО НЕ ОТИДЕШ ДА СИ ИЗСЛЕДЖАШ ХОРМОНИТЕ ЯВНО ИМАШ И НЯКАКЪВ ДИСБАЛАНС ТАМ. ДРУГОТО КОЕТО Е ПОСТЕПЕННО ИЗКЛЮЧИ ОТ МЕНЮТО ХЛЕБНИТЕ ИЗДЕЛИЯ И СЛАДКИШИТЕ :!: И ЩЕ ВИДИШ РЕЗУЛТАТА..... У С П Е Х
  • Как да отслабна - нуждая се от правилни савети
    от neemnogovajno | 14.04.2008 18:54

Здравейте на всички. Аз съм момче на 18 години ( след половин месец ги правя ) и имам проблем с наднормено тегло. Висок съм 1.77 и тежа 85-90 кг. ( според кантара на личната ми лекарка 95, но аз ходя тежко облечен, с кецове дънки и тн. пък и не вярвам, че кантара и е верен, но както и да е) Нуждая се от правилна диета, правилни упражнения и всичко от този сорт за да отслабна. Значи проблема ми е, че не се движа достатъчно и ям само мазни храни. От скоро ходя на фитнес и мисля да започна активно да колело и да бягам. Ако се сетя още нещо ще пиша пак, но за сега е това. Мисля, че ще ме разберете :D

Напиши отговор