Наднормено тегло. Хранене. Диети | Лунна диета-въпрос към докторите!

Напиши отговор
  • Re: Лунна диета-въпрос към докторите!
    от д-р Цончев | 14.12.2011 22:28

Да, сам по себеси гладът не е решение.
    от Muncho | 07.12.2011 16:41

Няма голям смисъл от гладуване, ако след това няма захранване по правилата. Тях ги пише из Интернет.
    от | 21.11.2011 03:33

Аз съм малко против диетите с пълен глад, после се възвръща всичко.
    от Tanya | 21.10.2011 08:43

Аз съм изключително доволна от [url=Link диета[/url]. След 2 дена пак ще я правя.
    от д-р Цончев | 18.04.2008 19:09

Тази диета трудно се съвместява с представите ми за оптималност по отношение свалянето на килограми. По принцип един здрав организъм би трябвало сравнително лесно да се справи с 4 дневен глад, въпреки че се съмнявам във физиологичността на подобна методика. Естествено това е само мое мнение.
    от mamma_mia | 18.04.2008 14:17

Radostlabelle благодаря ти, моля те сподели подробности,от какво точно си доволна? Колко свали,и колко месеца я прави,задържа ли кг.после? Мерси :)
    от radostlabelle | 16.04.2008 15:05

Незнам дали е вредно или полезно. Само мога да изкажа личния си опит. Правила съм я няколко поредни месеци. Резултатите са страхотни /поне при мен/. И не е никак трудна диета.
    от mamma_mia | 06.04.2008 14:36

Няма ли някой компетентен да се изкаже? :shock: :?:
  • Лунна диета-въпрос към докторите!
    от mamma_mia | 01.04.2008 13:48

Здравейте мили доктори :) Въпросът ми е към вас,защото сте лекари и може би по-компетентни. Тъй като съм в процес на сваляне на килограми,реших да пробвам лунната диета.Изчетох доста за нея и реших да я правя. Тя се прави на всяка фаза на луната,т.е. 4 пъти в месеца. На една лунна фаза се пият само течности и то 24 часа.Е,някои жени правят и по 3 дни,но аз не съм от тях :) Въпросът ми е,всъщност много ли са 4 дена в месеца глад,само на течности и това вредно ли е? Аз я правих за първи път в живоът си онзи ден и издържах,чувствах се добре и на следващият ден бях с повече енергия. Та,вредно ли е да я правя 4 пъти в месеца или не е вредно? Това е въпросът ми и благодаря!!! :D

Напиши отговор