Наднормено тегло. Хранене. Диети | Диета?!

Напиши отговор
  • Re: Диета?!
    от Д-р.Хинкова | 26.03.2008 19:17

Пожелавам ви успех в това трудно начинание!!!
    от m.krysteva | 25.03.2008 20:10

Благодаря Ви Др.Хинкова
    от Д-р.Хинкова | 25.03.2008 15:31

Може да опитате за една седмица-вероятно няма да ви навреди,но и няма да помогне особенно.След такива мъчителни диети,хората много бързо се връщат към старият начин на хранене и обикновенно покачват килограми.Истината за диетите и отслабването е само една-да се изразходва по вече енаргия отколкото се внася!Може да ядете само по една ябълка на ден(примерно),но да лежите на кревата и най-вероятно много дълго време няма да отслабнете.И обратното,да се храните нормално,но да увеличите физическата активност и ще имате резултат!
    от m.krysteva | 24.03.2008 23:46

и аз :cry: вече чак главата ме заболява тая работа с плодовете и зеленчуците много ме мъчи , но ако сам сигурна че има някакъв ефект определено ще се напъна повече ! :D
    от Надя Дерлипанска | 24.03.2008 23:38

не мога цял ден да издържа на едно нещо . Опитвах но не успях. Станала съм много несериозна в това отнушение :D
  • Диета?!
    от m.krysteva | 24.03.2008 23:33

Какво ще кажете за диета от сорта на : 1ден- плодове / само!!!/ 2ден- пилешко месо /.../ 3ден- зеленчуци /.../ 4ден- риба /.../ 5ден- млечни продукти /.../ 6ден- картофи /.../ в цикъкъл за срок от 12 дена (под основание , че когато орагнизма свикне с една храна я разгражда по -бързо) Благодаря предварително :wink:

Напиши отговор