Наднормено тегло. Хранене. Диети | Д-р Цончев,отчаяна съм:(

Напиши отговор
  • Re: Д-р Цончев,отчаяна съм:(
    от д-р Цончев | 05.06.2011 10:21

Този, който е изписал оргаметрила трябва да знае че имате и венозни проблеми за да прецени какво е по-подходящо.
    от snejana11 | 02.06.2011 17:14

Д-р Цончев много моля обяснете ми проблем ли е като пия ORGAMETRIL и имам разширени вени,и ако има проблем какво трябва да направя.Благодаря предварително.
    от д-р Цончев | 16.02.2008 11:00

ендокринолог медицински център "Асцендент", ул. "Бачо Киро" 47, тел. 9839494 д-р Атанаска Еленкова, понеделник и четвъртък след 14:00ч (доколкото си спомням) Може да се представите от мое име. Специалист по метаболитни заболявания В МБАЛ "Царица Йоанна" (бившия ИСУЛ) има клиника по метаболитни заболявания. Шеф - Доц. Попова - тел 9432/560 директен, 9432/386 - деж.лекар.
    от mamma_mia | 15.02.2008 11:26

Благодаря Ви.
    от д-р Цончев | 14.02.2008 23:29

На първо време мога да ви препоръчам да се консултирате с добър специалист по ендокринология, за да се отхвърлят евентуални хормонални причини. Впоследствие може да се проведе консултация с метаболитен специалист и да се рещи проблема.
  • Д-р Цончев,отчаяна съм:(
    от mamma_mia | 13.02.2008 22:19

:( Здравейте Докторе, отчаяна съм ,защото не мога да отслабна. 35години,бях 50 кг.забременях-качих 30,сега съм 67-висока 160. Нямам самочувствие,какво ли не пробвах.В момента спазвам режима от книгата Ултраметаболизъм.14 дни-ефект 0. Взимам Омега 3 мастни киселини,витамин В комплекс за намаляване на стреса,жен шен със зелен чай за токсините. Просто се чудя защо сутрин кантара си стои на 67кг,вече 2ра седмица. Мислех си да не би нещо да не ми е наред с щитовидната жлеза,прочетох статиите Ви в сайта и като сравнявам-нямам подобни оплаквания.Но знае ли човек,без преглед. Обмяната ли не ми е добра...? Сутрин ходя до 00,е не се движа много защото няма кой да гледа бебето. С хормоните не би трябвало да съм зле,имам редовен цикъл "като по часовник"... По време на бременността съм правила редовно кръвни изследвания,всичко беше в нормата,нямам диабет. Какво бихте ме посъветвали? Благодаря предварително.

Напиши отговор