Наднормено тегло. Хранене. Диети | 25 кг

Напиши отговор
  • 25 кг
    от mafu | 01.11.2017 22:13

Прекалено бързо ли е отслабване с 25 кг за 10 месеца и има ли риск да се забави сериозно метаболизма? Преди тежах 95 кг и незнайно защо изгубих апетит и отслабнах за три месеца без да си налагам никакви ограничения. Посли минах на диета и за един месец свалих 4 кг, като заради липсата на апетит придобих отвращение към храната. Сега тежа 86 кг и искам да стана 70 кг Остават ми 16 кг за сваляне и тъй като стриктно спазвам правилото да не свалям прекалено бързо, си давам време до следващите 6-8 месеца да ги сваля. Така цялостният ви период на отслабване ще трае около година. Приемам 1800 калории. Досега разчитах само на диета, но напоследък започнах да добавям физическа активност. Подпомагам процеса със сибутрамин 30 мг и топирамат 100 мг. Като достигна 70 кг ще ги поддържам с физическа активност и дневен прием на калории от 2000 калории. пп храната е отвратително грозно противно нещо,само като я помириша и ми се драйфа, едвам успявам да докарам 1800 калории на ден , добре че като мина на 2000 ще са само със 200 повече. И не- не е от сибутрамина и топирамата, това чувство се появи внезапно у мен както казах горе още преди да почна всякакви диети и хапчета. Тях ги пия за да забързват метаболизма а не да ми убиват апетита защото аз такъв така или иначе нямам.

Напиши отговор