Наднормено тегло. Хранене. Диети | Мога ли да отслабна с този продукт?

Напиши отговор
  • RE: Мога ли да отслабна с този продукт?
    от Антелия Петрова | 08.05.2019 15:34

Аз лично останах много доволна от Редуктан!
  • Re: Мога ли да отслабна с този продукт?
    от Teodora | 25.01.2017 10:14

Сестра ми приемаше такива капсули. Не знам дали от тях, но отслабна с 10 кг.
    от milena | 15.01.2017 15:34

Някой приемал ли е такива капусила Mod edit? Една позната много ми ги препоръча, каза, че откакто ги приема, е отслабнала доста. Затова реших да попитам и вас, преди да си ги купя.
    от Радина Петкова | 21.10.2016 16:19

Как се чувстваш сега имаш ли някакви проблеми?
    от Антелия Петрова | 07.12.2015 10:52

Употребявах го преди няколко месец, мисля че е качествен продукт. Успя да ми помогне
    от Камен Каменов | 05.11.2015 09:53

Аз нямах никакви проблеми и за в бъдеще. Ти какво направи решили се да използваш редуктан? Какво мислиш за него
    от Полина Минкова | 24.03.2015 11:41

На мен ми е интересно как стоят нещата за в бъдеще? Защото при повечето такива продукти страничните ефекти се появяват след време!
    от Камен Каменов | 06.03.2015 10:49

При мен лично нямаше никакви проблеми със странични ефекти, чувствам се много добре :) Успех
    от Антелия Петрова | 21.01.2015 15:04

Има ли някакъв проблме със странични ефекти? Това е от голямо значение за мен. Благодаря
    от Камен Каменов | 08.12.2014 14:53

Anelianta, основното действие на редуктан е да подтиска глада и да увеличава метаболизма :)
    от Антелия Петрова | 04.06.2014 13:39

Напълно съм съгласна с теб, но просто нямам свободно време за да отделя за спорт. За това аз търся друго решение :)
    от Anton | 09.04.2014 01:07

Много е. 10-20 лева трябва да струва спрямо другите подобни продукти. Link alt="Link /> Изобщо добавките по-скоро помагат да се мотивираш и да тренираш, отколкото реално да топят сланинка. По-малък прием на калории отколкото изразходваш на ден е решението.
    от Антелия Петрова | 08.04.2014 15:23

Ами според вас цена от 50 лева за 42 таблетки добре ли е? Намерих промоция в сайта reducta.com и се чудя дали да не си пръчам.
    от Тонимира Петрова | 24.02.2014 16:19

Напълно съм съгласна с горния коментар. Но аз нормализирах теглото си използвайки редуктан. След това се опитвам да го потдържам нормално. Но като цяло редуктана ми помогна на мен. В момента се чувствам много добре :)
    от Даниела Илиева | 06.02.2014 19:20

Тези продукти за отслабване дори да имат ефект, няма как да ги пиете постоянно. Т.е трябва да промените начина си на хранене, да спортувате за дългосрочен ефект. А повярвайте ми, когато започнете да спазвате определен режим на хранене и се движите повечко, няма да имате нужда от такива продукти, за да отслабнете. Резултатите сами ще дойдат, но по-бавно.
    от Антелия Петрова | 03.01.2014 17:32

Камело как точно действа редуктан, сподели повече ?
    от Камен Каменов | 12.08.2013 11:29

Привет, искам да кажа че аз съм използвал редуктан, успях за загибя 6 килограма за около месец. За мен продукта е добър!
    от Полина Минкова | 30.07.2013 20:54

Аnelianta здравей, колко килограма си в момента, колко искаш за свалиш? За редуктан мога да кажа, че съм чуваа за този продукт, но не знам как действа!
    от Радина Петкова | 29.07.2013 11:52

Аз не знам нищо за този продукт. Потърси информация в гоогле. Да те питам ти опитала ли си да отслбнеш по естествен начин (спорт и здравословно хранене)
    от emanuela | 26.07.2013 17:13

Щом проблемът ти е свързан с наднорменото тегло, може да опиташ Либрамед. Мен поне успя да ме втали. Колкото до редуканта - нямам впечатления от него. Но, може да споделиш резултата, ако решиш да го изпробваш. За либрамед може да прочетеш тук: Link
  • Мога ли да отслабна с този продукт?
    от Антелия Петрова | 24.07.2013 09:32

Здравейте от мен. Нова съм във форума и имам конкретен въпрос. Понеже имам проблем с наднорменото тегло и не мога да намеря решение на проблема. Искам да знам има ли някой от вас който е употребявал продукта за отсбване редуктан.Благодаря!

Напиши отговор