Наднормено тегло. Хранене. Диети | Дайте идея за противоапетитно средство

Напиши отговор
  • Re: Дайте идея за противоапетитно средство
    от Dido | 12.01.2012 16:18

Най - дорото , което мога да предложа са капсулите SlimWeight Pro ! Те са абсолютно безвредни, с натурални съставки и действието им е точно такова - губене на апетит, от което и следва по-нормално хапване :P Чрез тези капсули, аз отслабнах след раждането на детенцето ми. Препоръчвам :idea:
  • Re: Дайте идея за противоапетитно средство
    от мелинда | 29.11.2010 09:16

Чувала за чай от джинджифил,но аз лично не съм го пробвала,но хората които са пили са много доволни ,можеш да пробваш поне е билка не е лекарство!
  • Дайте идея за противоапетитно средство
    от 1313 | 28.11.2010 14:37

Здравейте. Бих желала да споделя проблема си, който е следният. Имам доста голям апетит, който трудно преодолявам. Теглото ми е нормално, обмяната на веществата също е нормална. Психическото ми състояние е повече от стабилно. По-скоро проблемът ми е в това, че нямам чувство за засищане. След като съм изяла нормална порция храна, продължавам да имам същия апетит както в началото на храненето. И сещайте се какво се случва понякога!!! Просто поглъщам повече храна, отколкото ми е нужна, което пък от своя страна ми влияе нездравословно. Иначе при мен има строга закономерност: когато ям в повече - напълнявам, а когато ям по- малко - съответно отслабвам. Да, обаче си имам апетит за трима и в това е трагедията. Та, въпросът ми е знае ли някой от свой собствен опит някакво средство за подтискане на апетита. Предпочитам това средство да не е свързано с обмяната на веществата. Ще ви бъда благодарна за препоръките и мненията.

Напиши отговор