Наднормено тегло. Хранене. Диети | Optimmun имуносъобразно хранене

Напиши отговор
  • Re: Optimmun имуносъобразно хранене
    от gotin | 18.02.2010 16:29

Е добре де, аз това го разбирам като да съм алергичен в момента. Ами ако нямам доказани алергии? И въобще д-р Цончев, как точно се установява въпросния алергичен статус на човек?
    от д-р Цончев | 09.02.2010 23:23

Oтговор: Какво значи "алергичен статус"
    ... често се използва като понятие и има смисъл...
    от gotin | 09.02.2010 16:53

Найдене, бе ти доктор ли си? Щото нещо шарлатанско се върти тука. Какво значи "алергичен статус"?
    от nayden | 17.05.2008 12:22

Имаме пациенити ,който са използвали тази диета и постигат желания ефект от нея.Отслабват.А как са се чувствали? Самите хранителни добавки не ни лишават от важните ни витамини и минерали за деня.Здравословно отслабване.

• от д-р Цончев | 17.07.2007 12:49

Така и така е поставена темата ... Добре е някой ако е използвал подобни система да сподели ефективността им, заслужава ли си цената, как се е чувствал по време на приложението на диетата, и всякакви подробности, свързани с темата.

• от д-р Цанко Стефанов | 16.07.2007 11:06

Найден, нищо лично приятелю, но мисля че тези теми трябва да ги слагаш в "Общи приказки". Не виждам с кое търсиш докторска консултация така. Все пак погледни разделите. Поздрави!
  • Optimmun имуносъобразно хранене
    от nayden | 16.07.2007 10:57

Серията храни Optimmun® е създадена за да оптимизира метаболизма, основавайки се на индивидуалният метаболизъм и алергичен статус. Тук възниква и най-същественият въпрос: Какво ми дава тази система, което различните диети не могат да ми дадат? 1. Загубвате тегло, без да губите мускулна маса 2. Избягвате „Йо-йо” ефекта 3. Няма неприятни странични ефекти /слабост, умора, гадене/ 4. Не се предизвикват тромбози, за разлика от други системи 5. Организмът ви се храни пълноценно, получавайки всички необходими витамини, минерали и микроелементи 6. Имуносъобразното хранене решава редица важни проблеми на организма и премахва доста от хроницифиралите симптоми и подобрява други /главоболие, мигрена, метаболитни проблеми, болести на гастро-интестиналният тракт, редица кожни проблеми като невродермити, псориазис и акне, редица психологични отклонения/. 7. Системата Optimmun® е строго индивидуална и се провежда под лекарски контрол съвместно с ImuPro Slim или с ImuPro300.

Напиши отговор