Наднормено тегло. Хранене. Диети | Напълняване след хистеректомия.

Напиши отговор
  • Re: Напълняване след хистеректомия.
    от cveteto70 | 21.04.2010 20:49

чак пък много пълна едва ли.мисля че има много по сериозни болести от напълняването.хранете се разделно-често и по малко и няма да имате никакви притеснения.
    от Ponizvezda | 21.04.2010 10:02

Имам същия проблем.Преди 5 години ми отстраниха щитовидната жлеза,а преди 3 месеца ми направиха тотална хистеректомия.След операцията на щитовидната жлеза не напълнях,но след хистеректомията за тези три месеца напълнях 3 килограма.Почти нищо не ям,непрекъснато съм гладна,лишавам се от всичко и умирам от ужас,че ще стана много пълна.Помогнете!!!
    от д-р Цончев | 07.04.2010 18:31

медицински център "Асцендент", ул. "Бачо Киро" 47, тел. 9839494 д-р Атанаска Еленкова, мисля, че сега приема в сряда, но се обадете по тел. да си запишете час Можете да се представите от мое име.
    от Силвия | 05.04.2010 00:20

Благодаря!Ще съм благодарна да ми дадете координати на специалист.
    от д-р Цончев | 04.04.2010 19:56

Добре е за всеки случай да се консултирате с ендокринолог. Мога да препоръчам такъв в София, който същевременно е и диетолог.
    от cveteto70 | 04.04.2010 11:24

пазете диета и спортувайте.ако не може да спортувате поне ходете пеша.
  • Напълняване след хистеректомия.
    от Силвия | 04.04.2010 08:12

Преди година ми откриха предракови клетки.Направиха ми конизация,а преди 5 месеца пълна хистеректомия.Откакто започнаха проблемите ми,започнах да наддавам,като през последните 5 месеца много сериозно.От 50 вече съм 68кг.и това ме тревожи.Храня се малко,но нямам и много движение.Не пия никакви хормонални таблетки,тъй като били противопоказни за заболяването ми.На 40 години съм и винаги съм била много слаба.Това напълняване нормално ли е?Какво трябва да предприема, за да възвърна старите килограми?Благодаря!

Напиши отговор