Наднормено тегло. Хранене. Диети | Проблем с дупето

Напиши отговор
  • Re: Проблем с дупето
    от д-р Цанко Стефанов | 27.04.2009 01:07

Няма шанс да помогне. Това трябва да се види от хирург, мяза ми на фистула, която се излива от време на време и тече кръв. Доктор Григоров, окръжна болница, София, етаж 2 - клиника по обща и ендоскопска хрургия, всеки делник от 8 до 1 часа.. най-добре идете от 8 и 30, за да го хвнете свободен. Това цепене ще продължава винаги, ако е фистула, а и вие сте пълничка така че тов е неизбежно. Съветвам ви да минете на хран режим иначе е малко вероятно да не рециидивира отново....
  • Re: Проблем с дупето
    от д-р Цончев | 25.04.2009 07:58

Пробвайте с крем "Бочко".
  • Проблем с дупето
    от jeni4ka_1986 | 23.04.2009 23:12

Здравейте! На 22 години съм и имам проблем от около година. Отзад на дупето ми се цепва цепката и тече кръв. Често става когато ходя и по голяма нужда, въпреки че ходя често и уж нямам проблем с това. Може ли това да е хемороиди или те са само около ануса? Мажа се с крем Здраве, или дефламол, който ми бе препоръчан от лекар, ползвам и гъбички геласпон за спиране на кръвотечението/помагат за известновреме/, лидокаин и други, но когато всичко се нормализира и започва да минава, скоро отново се цепва и боли много. АЗ съм и пълничка, но винаги съм си била, може ли да е от това или има друга причина? Не искам да ходя на лекар, за това ако можете, моля дайте някакъв съвет как да спра това постоянно цепване и евентуално какъв лекар трябва да потърся ако се наложи? Моля да ми помогнете!

Напиши отговор