Наднормено тегло. Хранене. Диети | Ниско въглехидратна диета

Напиши отговор
  • Re: Ниско въглехидратна диета
    от д-р Цончев | 17.03.2009 22:29

Това е добре, че се храните с добро и качествено месо, но въпреки всичко ми се струва много като количество. Добре е да включвате и други меса в храната. Ако имате съмнения по отношение на диетата, която провеждате (като начин на хранене при условие на интензивен спорт) мога да Ви насоча към добри специалисти в София, с които да се консултирате.
    от gorki | 17.03.2009 18:01

Да не забравяме,че говорим са спортуващ човек...ходя на фитнес и тичам на стадиона 4 пъти седмично и тялото има нужда да се възтановява.Иначе свинското е чисто месо-без сланина само филе.
    от д-р Цончев | 17.03.2009 14:03

Въпреки, че не съм диетолог, свинското ми се вижда много. Всъщност според последните представи за диетика също е така и се предпочитат другите видове меса.
  • Ниско въглехидратна диета
    от gorki | 16.03.2009 21:10

Някои по-кометентен може ли да ми каже дали диети от този тип са вредни.Ходя на фитнес 4 пъти в седмицата от 2 години,в момента и тичам 3 пъти в седмицата.Зимата качих 8 килограма(мускул и мазнини) и искам да поизчистя мазнините.Диетата е следната: 7:00 кофичка кисело мляко+овесени ядки+доза суроватъчен протеин 11:00 свинско месо+1домат+сирене+зехтин 14:00 тренировка 15:40 протеин+1 банан 17:00 свинско 20:00 свинско 22:00 извара свинското е по 500гр на ден,изварата 100-150

Напиши отговор