Наднормено тегло. Хранене. Диети | Изотопно изследване

Напиши отговор
  • Re: Изотопно изследване
    от kleopatra19 | 31.01.2009 19:15

Благодаря за отговорите! Диляра - точно това търсех, но незнаех как се казва. Благодаря и успех на всички
    от диляра | 31.01.2009 16:11

Здравей,не съм чувала за този вид изследвания,но знам че има един друг вид тест ,който се нарича ВЕГА-тест. Доколкото съм запозната той се базира на позволени и непозволени храни. За подробна информация търси в google-вега-тест и там ще откриеш както какво представлява,също така и форуми за и против.Струва 80лв. Link Успех
    от kleopatra19 | 30.01.2009 22:20

До колкото разбрах изотопното изследване не е свързано с даване на кръв. И съм далече от мисълта да дам за нещо подобно 1300 лв. За това което говоря, струва по-малко от 100лв. Въпроса ми беше дали някой може да обясни подробно, какво точно представлява това изследване и доколко може да се разчита на него.
    от n__n | 30.01.2009 19:20

kleopatra19 не се сещам за такова изследване, или поне не в този вид на представяне. Имаше тук един Найден, който се опитваше да рекламира скъп пакет тестове от кръв за IgG клас непоносимост към храни ImuPro немски, че ужким се изпращали в германия в лаборатория кръвните материали, но аз го заподозрях в плитка реклама и БГ фирмата която се представя за дистрибутор всъщност не фигурира в листата на немската лаборатория. Сиреч менте от всякъде. Имаше и немалка разлика в цената обявена в немската страница в евро и цената в Бг беше завишена. Не се дава информация за кои точно храни ще те изследват, примерно не ти дават списък"1. хляб, 2. мляко, 3. еди какво си". Това е като да ти таксуват сиренето в магазина вместо на килограм ...на око. Менте, не си хвърляйте 1300лв за глупости, с тези пари и още малко отгоре се правят бекръвни операции като "син балон" които са 100% ефективни - носиш в стомаха си балона 400-600мл за толкова месеци колкото трябва да се свалят килограми..средно по 5-10кг на месец и цената включва наблюдението. изяж си ги тези 1300лв във вид на салатки и плодове и варено месце...успеха на отслабване ще е по-гарантиран от колкото да ти кажат"имаш ИгГ непоносимост към брашно", това и аз мога да ти го кажа без пари
  • Изотопно изследване
    от kleopatra19 | 30.01.2009 15:20

Здравейте, и ние сме на тема диети, но при мен има най вероятно накакъв проблем, защото от никаква диета не се влиая. Записала съм час за лекар- метаболизъм и след това бих искала да отида на изотопно изследване за да се установи коя храна е препоръчително да ям и коя -не. Въпроса ми е , дали някой е бил на такъв вид иследване и какви са му впечатленията -може ли да се вярва на него или да се правят кръвни изследвания и на базата на кръвната група да ти съставят хранителен режим? Предварително благодаря! Успех на всички в борбата с наднормено тегло.

Напиши отговор