Щитовидна жлеза. Базедова болест. Тиреотоксикоза. Тироидити | Влошаване на физическа форма

Напиши отговор
  • RE: Влошаване на физическа форма
    от veselin | 23.03.2020 21:11

най добрите упражнения ,за мъжа са коремни ,на лост...ако умееш..и успоредка...и само тогава когато имаш желания...всякакъв друг тип-фитнес ..,презорен е грешка ...хората гледат да се върнат назад ...,а не да бягат напред!...и ако гълташ стимуланти направо те погребват....и ще ти го обясня с две думи....-ти стимулираш -много бързо делението на клетките, и ..с това бягаш бързо към смърта!
  • Влошаване на физическа форма
    от Atanas Pachov | 23.03.2020 18:58

Здравейте ! Казвам се Атанас Пачов. Първо да кажа, че винаги съм спортувал и съм поддържал доста добра физическа форма. Но в последните 3 седмици забелязвам нещо странно в мене. Първо беше това в появата на необяснима слабост и умора. Започнах да не се справям във фитнесът. Спортните ми показатели паднаха. Въпреки че даже тренирах за подсилване, почнах да отслабвам и най-странното беше не в намаляването на мускулите, а в слабостта която чувствах. Най-лошото е като цяло умората която чувствам в ежедневието, като цяло по-малко енергичен съм и съм вечно изморен. Другите симптоми са, че почна да ми се уголемява талията доста и стои една такава доста заоблена. Гърдите взеха да ми стават твърди и да ме болят. Докато се къпах видях, че тестисите ми временно са поизтънели. Какво се случва с мен ? Това е абсурдно, винаги съм бил в форма и съм бил добър във фитнеса. Най-странното е с гърдите - почнаха да стават твърди и грапави, все едно има нещо в тях. Дясната гърда стои леко надута.

Напиши отговор