Щитовидна жлеза. Базедова болест. Тиреотоксикоза. Тироидити | Хипертиреоидизъм

Напиши отговор
  • RE: Хипертиреоидизъм
    от mitaka | 29.01.2020 20:32

Отслабване също няма.
    от mitaka | 29.01.2020 20:31

Здравейте!Направих нов профил,че стария нещо го изтриха.Има нервност,но аз по принцип съм си такъв човек.Имам лек косопад.Но Диария няма.
    от д-р Ралица Правова | 29.01.2020 11:22

Налице ли е диария, повишена изнервеност, отпадане на косми по тялото и на косата, силно изразено отслабване? По-скоро бих Ви препоръчала да отидете на невролог, в случай, че нямате допълнителните симптоми, които описах.
  • Хипертиреоидизъм
    от mitkochich6 | 29.01.2020 08:13

Не знаех в кой раздел да публикувам за проблема си,но ето на. На 17 години съм и става нещо с мен,което и аз немога да обясня. Първо ще започна с това че преди години започна да се появява сърцебиене и то сериозно,че чак някои вечери неможех да спя от това.Появяваше се без причина.След време сякаш поспря или аз по-скоро му свикнах.След това се появиха и някакви проблеми с потта,скъсвах се да се потя.Пръсках се с дезодоранти,парфюми и пак миришеше на пот.За 15 минути вървене(няма и толкова)вече се бях изпотил.Неудобно ми е пред хората,където и да отида да ставам целия в пот.Това най-често става ако отида от студено към топло и се появяват едни гадни иглички по цялото тяло,докато свикна с температурата.Лесно се задъхвам освен това...Освен всичкото това имам и няква адска болка в опашъчната кост,която я търпя от вече месец.Според интерент имам 40 хиляди болести.Все пак реших да пиша тук,понеже мога да получа адекватен отговор.Дали имам Хипертиреоидизъм или си въобразявам?

Напиши отговор