Щитовидна жлеза. Базедова болест. Тиреотоксикоза. Тироидити | TSH ли е целия проблем или да търся друга алтернатива

Напиши отговор
  • RE: TSH ли е целия проблем или да търся друга алтернатива
    от д-р Цончев | 18.11.2018 20:52

Възможно е оплакванията ви да са от това. Ще трябва да попиете известно време малко хормони от типа на Елтироксин и да се проследят нещата
    от Plami | 17.11.2018 17:53

Благодаря за бързия отговор д-р Цончев , резултатът е 6.08 референт. е 0,27-4,20. въобще на разбирам тези цифри но ендокриноложката ми каза че имам хормонален дисбаланс
    от д-р Цончев | 17.11.2018 17:11

Възможно е да е от това, колко е стойността на ТСХ?
  • TSH ли е целия проблем или да търся друга алтернатива
    от Plami | 17.11.2018 14:22

Здравейте , момче на 18 години съм от Сандански , проблема ми е следния , имам главозамайване почти постоянно , спи ми се и съм много уморен , дорий най-елементарните дейности могат да ме изморят ,имам често главоболие в задната част на главата и по някога в слепоочието , направена ми е пълна кръвна картина и всичко е ок , скенера на главата също е направен но и там няма проблем, реших да направя изследване на щитовидната жлеза и се установи че TSH хормона ми е понижен , ендокринолога ми каза че е възможно замайването и главоболието да е именно заради понижената функция на жлезата но не беше много убедителна , за това се обръщам към вас , ако някпй е минал през това или пък медицинските лица които ще видят този пост , ще бъда благодатен, междо другото аз още от ранна детска възраст имам обилно потене под мишниците и искам да попитам дали проблема може да е там защото чух че по този начин губя магнезий който са важни за здравето , лек ден и благодаря предварително :)

Напиши отговор