Щитовидна жлеза. Базедова болест. Тиреотоксикоза. Тироидити | Импулсна терапия за лечение на щитовидна жлеза?

Напиши отговор
  • Re: Импулсна терапия за лечение на щитовидна жлеза?
    от Ha | 28.03.2018 21:44

Здравейте, От половин година съм на хормонозаместителна терапия с Л-тироксин. Преди да ме диагностицират с хипофункция на щитовидната жлеза вече изпитвах редица ужасни симптоми - умора, нередовен цикъл, задържах вода, проблеми, имах отоци по лицето, проблеми с концентрацията и теглото, както и още куп подобни "екстри", без изобщо да подозирам, че именно там е проблема. Желязодефицитна анемия и ТСХ-75! Така започнах с доза от 100 и обратния ефект беше на лице - отслабнах и сдобих болнав вид, тежко главоболие, промяна в зрението, отново проблеми с цикъла. През януари се оказа, че благополучно съм свалила стойностите на ТСХ до 0,48. Предписаха ми схема, която аз не можах да спазя, защото тъкмо се бях оттървала от главоболието и сякаш бях привикнала с предписаната ми конска доза. Така, от глупост и инат, качих отново до 8,1! Извинявам се, че така подробно обяснявам, но малко се плаша дали изобщо НЯКОГА ще вляза в норма. Бих се подложила на тази терапия. Къде в София се извършват процедурите? От познати знам, че действа, но само ако човек се грижи добре за общото си състояние. Ако се храни правилно, ако спортува и ограничава вредните навици - пушене, употреба на алкохол.
    от Ренета Димова | 28.03.2018 13:28

За себе си мога да кажа, че ако не беше тази терапия сигурно щях да полудея ако изибщо бях жива. Имах менструални кръвотечения с миомни възли. Нисък хемеглобин и какво ли не още и всичко това заради хашимото комбинирано с възли на жлезата. Проведох доста старателно тази терапия и постепенно всичко си дойде на мястото. И цикъла ми се нормализира, спряха кръвотеченията, а с това и хемоглобина си влезе в норма. Антителата ми -ТАТ, МАТ драстично намаляха и малко им остава да влязат в реф. граници. Чувствам се нов човек, и като чета тука какви глупости пишат разни... Едва оцелели, изтичала 1 кофа кръв. Пълни лъжи! Докторите са толкова внимателни, че може да си мечтаеш такова отношение от другите дето са на ясла към Здравната каса. Гледат как да те принудят да легнеш на масата и да ти изрежат жлезата и естествено това не е без пари. Тези пък дето не са хирурзи само ти вдигат дозата на Л-тироксина докато се надуеш като плондир и за тях това е върха на добрата медицинска практика. За тези които наистина искат да се излекуват изобщо не се подвеждайте по мненията на разни озлобени персони. Лечението не е бързо, а те може би искат от утре да са здрави.
    от eib10 | 02.03.2011 15:48

Здравейте! Все пак никой ли няма информация относно импулсна терапия? Навсякъде се споменава, но никъде нищо конкретно. Има ли излекувани?
    от misis_muskul | 20.02.2011 10:15

Моля пишете ми и на мен отзиви и резултати за тази Импулсна терапия.Имам проблем,които не можах да разреша с други методи,да знам дали има смисал да пробвам и този.
    от loli1000 | 01.02.2010 00:04

NANIK, писах ти на лични. Желая успех!
    от NANIK | 08.11.2009 00:17

Как се чувствате с това лечение? има ли някакъв ефект?Лудо ме интерисува,понеже при мен нешата с Еутерокса зациклиха без никакъв резултат.
    от loli1000 | 23.06.2009 22:48

здравей victorya, И аз бях поставила тази тема преди време, но никой не ми отговори, така че се наложи сама да се оправям. Открих координатите на Николов и Атанасов в София, взех си час и отидох. Тази терапия всъщност е цепене на небцето със скалпел, но е търпимо. Извършва се без упойка и се надявам да има положителен резултат. Успоредно с това се пият и хранителни добавки. Продължителността на лечението е три процедури (цепения) за година и половина. Ако все още не си открила и предприела нищо по въпроса, но се интересуваш можеш да ми пишеш на лични за повече подробности. Желая ти успех!
  • Импулсна терапия за лечение на щитовидна жлеза?
    от victorya | 04.02.2008 16:29

Здравейте!Откриха ми тиреоидит на Хашимото и аденом на паращитовидната жлеза, вземам L-tyroxin по 50мг,намерих в един сайт доктор,който лекува малки аденоми, възпроизвеждането на щитовидната жлеза в началния и вид(съвсем здрава),както и много други заболявания чрез метод наречен Импулсна терапия(Link Тъй като ми се иска да не увреждам други органи с болната си щитовидна жлеза и имам желание да я излекувам напълно, кажете ми възможно ли е такова лечение? Някой от вас чувал ли е за този метод?Моля Ви прочетете този сайт и ми кажете има ли такова лечение?Има ли хора, които са прилагали този метод?

Напиши отговор