Щитовидна жлеза. Базедова болест. Тиреотоксикоза. Тироидити | хормонален проблем

Напиши отговор
  • Re: хормонален проблем
    от д-р Цончев | 05.02.2017 19:30

Аз лично не виждам нещо притеснително в тия резултати.
  • Re: хормонален проблем
    от Станислав | 01.02.2017 13:18

Здравейте, отново! Между другото ходих днес при ендокринолог и това са ми изследванията. Но не ми предписа никакво лечение а ми каза да гледам с какво да се храня и да се оспокоя. Не знам вече се обърках много! Моля за съвет! Снимки Link alt="Link /> Link alt="Link /> Благодаря!
  • хормонален проблем
    от Станислав | 31.01.2017 15:50

Здравейте, нещо го закъсах с здравето! Ще помоля за насока къде да търся проблема. Значи преди 3 месеца започнах да вдигам кръвно 80на 140 понякога пия Микардис и се нормализира. Получавам сърцебиене понякога и пулс 100.Ужасно съм изморен и ми се спи сега стана и повече. Започнаха проблеми с зрението и кондицията. Понякога ми прималява. Леко ми се поду при адамовата ябълка. Ходих на ехограф и ми казаха, че няма проблем с щитовидната жлеза но имам киста над нея под брадичката не било сериозно. Правих изследване на хормоните по една или друга причина - трябваше да работя усилено не можах да посетя ендокринолог. Но си направих изследване ако може да го погледнете TSH 2.78,Ft4 15.39,Ft3 5.43,Tat 11.13,Mat 8.97,Общ холестерол 6.16. Вече не знам какво е това и към кой да се обърна ако може да ми препоръчате специалист. Благодаря предварително. Забравих да кажа мъж съм на 32 Поздрави!

Напиши отговор