Щитовидна жлеза. Базедова болест. Тиреотоксикоза. Тироидити | Нормални изследвания, а болестта продължава!

Напиши отговор
  • Нормални изследвания, а болестта продължава!
    от Sleart | 06.10.2015 17:03

Привет, за пръв път пиша тук!Може би въпроса ми е към дерматология и офталмология, но проблема ми е свързан с днешните хормонални изследвания!От години страдам от себорея, жестока себорея, които отключи и хроничен блефарит(дисфункция на мастни жлези)Бил съм навсякъде, пил съм хапчета, витамини, бях на очни лекари и никой не може да ми помогне!Един професор по фармакология в моя университет ми каза да си направя следните изследвания като предполагаШЕ, че може би е свързано с проблеми с Щитовидна жлеза или повишен Тестостерон!Днес направих изследваният и всичко беше в норма!Години мъки, ВИНАГИ всички изследвания са в норма, а аз продължавам да страдам от тези 2 заболявания! Косата ми оредява на гнезда!Правих изследвания за -TSH, T3, TAT MAT, I TESTOSTERON!Каза да си направя и някакъв VEGA тест за непоносимост към храни! Моля Ви, какво още във организма ми, може да предизвика НЕизлечима себорея и хиперсекреция на мастните жлези в клепачите ми !ИСКАМ НЯКАК СИ ДА РЕДУЦИРАМ ТОЗИ СЕБУМ!Почнах да получавам и аритмии на сърцето, заради дългогодишните си болки и отчаяни опити да намеря проблема!Кажете какво да правя.....................толкова ли е трудно поне да намеря едно солидно облекчение за състоянията си.....за да живея нормално както всички хора....!Благодаря предварително! Поздрави един отчаян студент по Фармация...

Напиши отговор