Щитовидна жлеза. Базедова болест. Тиреотоксикоза. Тироидити | Да Започна отново!

Напиши отговор
  • Re: Да Започна отново!
    от Lidi | 06.07.2012 11:21

Прегледът при доцент Пандев в Дойче Клиник е 60 лв + ехография. Да не Ви плаши това, че е хирург. Хубаво е той да погледне възлите. Иначе оперира в еднодневна хирургия в ИСУЛ Царица Йоана. Аз си записах час да го посетя. Тук ми препоръчват операция след рецидив при Базедова болест и имат съмнения, че имам няколко възела слети. Затова реших направо да се консултирам с него, преди да правя сцинтиграфия и биопсия - да видя какво ще каже той. Горещо го препоръчват и казаха, че ако не е наложителна операция не препоръчва такава. В смисъл, не на всяка цена да се отреже, ако може и да се следи.
  • Re: Да Започна отново!
    от Lidi | 06.07.2012 11:00

Не знам при кого сте ходили досега, но препоръчвам тези за София. д-р Емил Начев - Частен кабинет в МЦ Панацея - тел. 02/952 39 35, преглед - 20 лв, преглед и ехограф - 40 лв. Частен прием в Майчин дом - София, преглед за промяна на дозата- 10 лв. GSM на д-р Начев - 0888 896 843 доц. Здравко Каменов – Частен прием в Клиника по ендокринология УМБАЛ "Александровска", Прегледи с талони от ЗК МЦ "Лора" - ул. "Позитано" 10, тел.: 02/980-80-65, GSM на д-р Каменов 0887 726 683 За възлите е добре да се консултирате с : доцент Румен Пандев - ендокринолог - хирург. Приема в Дойче Клиник. Записвания: 02/ 986 04 04 Ще преглежда на 11 и 17 юли.
  • Да Започна отново!
    от slunce_80 | 05.07.2012 22:14

Имам проблеми със Щ.жлеза; от 4-5 години попадам на доктори;професори-само на частна практика,за да ми обърнат максимално внимание....всеки казва различна диагноза;аз имам възли...МОЛЯ ВИ ,дайте ми координати,на наистина добър Ендокринолог за София;омръзна ми да си давам парите-поне да има някаква полза-и какви хормони да изследвам-Искам да започна отначало.бгагодаря ви и ще очаквам отговори!

Напиши отговор