Щитовидна жлеза. Базедова болест. Тиреотоксикоза. Тироидити | Следствия от нелекувано Хашимото

Напиши отговор
  • Re: Следствия от нелекувано Хашимото
    от nikoleta_vk | 13.03.2012 08:21

Аз и за това не писах оплаквания, че и списъка е дълъг, а като ме пратят на изследвания ми изскачат с още 100000 диагнози коя от коя по-плашещи, а ситуацията ми не е много розова, вече почти изцяло съм си ограничила излизанията и съм в състояние на една почти тотална социална изолация. Но все пак много ми се искаше да разбера кое да отдам на Хашимотото и кое не.
  • Re: Следствия от нелекувано Хашимото
    от Lidi | 09.03.2012 16:08

Писах, писах и изтрих. За да не предизвикам някакъв конфликт без да искам... просто побутвам темата, и би ми било интересно да прочета мнението на специалист, когато е възможно!
  • Следствия от нелекувано Хашимото
    от nikoleta_vk | 06.03.2012 16:42

Дълги години ходих (почти 12) по мъките докато в крайна сметка ми откриха синдром на Хашимото преди няколко месеца. Въпроса ми е какви могат да бъдат следствията от нелекуваното Хашимото, защото очевидно в побликуваните статии не е описано всичко. При мен това което ги насочи беше удебеленият череп и изменената форма на турското седло. А като попитам никой нищо не казва така, че реших да попитам тук. Ще ми се да знам колко от придружаващите оплаквания трябва да ги припиша на Хашимотото и колко се дължат на нещо друго, защото някои оплаквания не са толкова безобидни, а отговор ще се лекуваме и ще видим някак не ме устройва... Благодаря предварително.

Напиши отговор