Щитовидна жлеза. Базедова болест. Тиреотоксикоза. Тироидити | Странно състояние

Напиши отговор
  • Re: Странно състояние
    от д-р Цончев | 30.01.2012 16:22

Добре е да посетите лекар за да ви успокои, най-малкото. Ако тревожността нараства, мога да препоръчам специалист в София, да огледа проблема.
    от arhitekta | 30.01.2012 14:26

Благодаря Ви.До сега не съм боледувал.И една такава дреболия ме...................притесни.
    от Lidi | 30.01.2012 14:19

Не казвам, че имате щитовиден проблем. Изпотяване, ускорен пулс и повишаване на температура са симптоми при много заболявания, както и при щитовидно такова. Наистина е добре да се консултирате с доктор, а той вече да ви насочи при какъв специалист.
    от arhitekta | 30.01.2012 14:14

Усещам,че пулса се учестява,имам чувството,че повишавам температурата си и оттам идва и оросяването на горната ми устна
    от Lidi | 30.01.2012 14:04

Най-лесно е една ехография на щитовидна жлеза и поне изследване по каса на хормони ТСХ и ФТ4. Вярно, че мъжете по-рядко имат проблеми с щитовидната от жените, но не пречи да се изследвате. Нервите и безпокойството водят до много проблеми/заболявания. Добре е да се консултирате с доктор, за да се предприеме адекватно и навременно лечение. А пулсът ви как е? Успех!
    от arhitekta | 30.01.2012 13:55

Много Ви благодаря д-р Цончев.Да,чувствам се напрегнат през деня.Опитвал съм с Белергамин 3по1,но няма ефект.Вечер нямам проблеми,спя спокойно.Чувствам се здрав.Единствено още напролет получих сърбежи по ръсете.Кожата ми се олющи за 2 месеца и сега съм наред.Имам някаква упорита хрема.Предполагам,че всичко е на нервна почва
    от д-р Цончев | 29.01.2012 18:26

Труден въпрос, напрегнатост през деня чувствате ли, някаква промяна в общото състояние, в съня?
  • Странно състояние
    от Nikolai | 28.01.2012 16:47

Моля помогнете.През месец май катастрофирах,не се изплаших.Но настъпиха промени в мен.Сутрин 1 час след ставане започва да ми се изпотява горната устна.Понякога и брадата и лицето.Усещам,че ми е горещо.Чувствам,напрегнатост,а няма видима причина.Срамувам се да излизам на кафе с приятели,понеже на моменти и там изпадам в това състояние и те ме гледат странно.През денят отново се оросява наи-вече горната ми устна.Юни месец от едната страна на гръкляна получих обезкосмено петно,колкото монета,...виждаше се когато имам брада.От два месеца вече голото петно се окосми,но.............изпотяването ме притеснява.Не зная паническо разстройство ли е ,или щитовидна жлеза.Благодаря Ви предварително

Напиши отговор