Менопауза. Остеопороза | Горещи вълни...

Напиши отговор
  • Re: Горещи вълни...
    от marina66 | 05.09.2010 12:24

При мен май менопаузата чука на вратата. Започна се с нерегулярни кръвотечения. Още нямам други признаци. Не съм ходила и на лекар, но и да ми изпише нещо хормонално не бих го взимала. Предпочитам с билки. Може би ще опитам с менсофит. Колко време да го взимам?И кога да започна споредменструацията - това има ли значение?
    от zefirova | 21.07.2010 14:39

Извинете за закъснелия отговор. Не знам много за мензофит, освен това, че съставът му е много богат и че помага на жените да преодолеят вълните и другите симптоми. Но трябва търпение - ефектът настъпва след около месец - месец и половина прием. В дрогерии Лечител трябва да го има.
    от marina66 | 02.07.2010 10:21

Моля, кажете ми нещо повече за менсофит. Какво съдържа? Как да го намеря? В аптеката не го намерих. А и моя лекар хомеопат не го познава.
    от zefirova | 29.06.2010 19:44

Можете да облекчите състоянието си с билки и с хомеопатия. Добър билков състав е меносан. Съдържа 7-8 билки, насочени към овладяване симптомите на менопаузата. Мензофит пък е аюрведичен препарат,богат билков състав - 20 билки - с много добър ефект при менопауза. Преди година в България идва един професор по аюрведа от Индия и го беше изписал на моя близка. Тогава го нямаше у нас и професорът и го изпращаше от Индия. За хомеопатично лечение посетете лекар-хомеопат, който ще определи какъв тип сте и според това ще ви назначи лечение. Мисля, че билковите състави могат да помогнат много. Мои познати започнаха да взимат мензофит и се чувстват чудесно - без вълни, безсъние и т.н.
    от MARIA.LEBANOVA | 28.12.2009 14:06

АЗ ВИ ПРЕПОРЪЧВАМ ДА ПИЕТЕ БЯЛ РАВНЕЦ.ПРИГОТВЯ СЕ ОТВАРА ПО СЛЕДНИЯ НАЧИН: В 300 МЛ ВОДА СЕ СЛАГА ЕДНА РАВНА ЛЪЖИЦА НАРЯЗАН НА СИТНО БЯЛ РАВНЕЦ И ЩИПКА КОРЕНИ ОТ ВАЛЕРИАНА.ВАРИТЕ 5 МИНУТИ .ПОКРИВА СЕ И ИЗСТИВА 30 МИН.ОТВАРАТА СЕ ИЗПИВА НА 3 ПЪТИ - ПО ЕДНА КАФЯНА ЧАШКА ,МОЖЕ ПОДСЛАДЕНА С МЕД ИЛИ ЗАХАР ,ЗАЩОТО ГОРЧИ. ЕФЕКТЪТ ЗА МЕНЕ БЕШЕ НЕВЕРОЯТЕН.СПИРА ИЗПОТЯВАНЕ И СЪРЦЕБИЕНЕ.
    от nian | 05.01.2009 18:38

Здравейте, Ако желаете консултация относно Вашия проблем свържете се с мен. Нина Николова GSM: 0893/677 308 e-mail: nina_bg2001@yahoo.com skype: nian_bg
  • Горещи вълни...
    от leticiam | 22.08.2007 18:41

Моля, ако някоя дама е преживяла горещите вълни на менопаузата да сподели с мен как си е помогнала ! БЛАГОДАРЯ предварително.

Напиши отговор