Рак и ракови заболявания | Алтернативно лечение на РАК

Напиши отговор
  • RE: Алтернативно лечение на РАК
    от Десислава | 19.07.2019 15:37

Здравейте, пиша във връка с Имуномодулатор "ImunnH ITP", който има положителен ефект върху хора ,имащи рак. Взех го за мама, но уви , беше твърде късно в нашия случай, мама я няма. Беше невъзможно да се прилага, просто защото нямаше мускулна маса. Изтърпя 5 от 16 инжекции, т.е има 11. Стоят си в хладилника и бездействат. Искам да ги дам на някого, може да спомогнат изключително много в комбинация с алтернативните методи, дето се вика, може и живот да спасят. Има позитивни отзиви от тях. Минах набързо през темата , надявам се да съм направилнотомясто.Бяха леко скъпички, но не им търся стойността в пари, поне не такава фрапираща сума, искам да послужат на някого, та да се кефи на живота. Пускам линк към информацията за тях, като производителят не ги изпраща, без обстоен оглед на всичките изследвания, съответно трябва да се мине през него, задължително. Link Ако искате ми сеобадете,няма място да опиша всичко -0887771810 ,Деси
    от севатеана | 21.10.2018 12:51

Добре е човек да се надява, че при някое от стотиците ракови заболявания има алтернатива, но си мисля, че на базата на това което съм прочела и лично съм се сблъсквала, трябва да мислим за три основни принципа: 1 . Основното лечение е разновидност на официалната и разполагаща с доказателства медицина за дадения момент. 2. Могат да се използват помощни средства към основното официално лечение, стига това помощно средство да разполага с доказателства от клиничини, токсикологични и други изпитания . Важно е и помощното средство да не повлиява негативно на основното лечение. 3. Много важното е и доказателствата за ефективността на дадено помощно средство да не почиват на емоционални разкази, предания, махленски легенди, за излекували се болни от рак. Ако разказаното за такова невероятно избавление беше вярно, до сега вече наистина да е раздадена Нобеловата награда за чудодейното всеобхватно за стотиците видове рак лекарство. Надеждата е важна, но не и за сметка на заблудата.
    от magy | 06.10.2018 23:54

Не знам дали моят отговор ще бъде публикуван, след като беше спрян достъпът до моите публикации. Но тъй като оптимизмът обикновено надделява у мен, ще направя опит да отговоря не толкова на язвителната ирония и негативизмът в предходното мнение, а на очакването на хората, които следят тази тема. Самият факт, че темата беше на едно от първите места във форума по брой посещения говори за това, че страдащите от онкологични заболявания и техните близки имат необходимост да бъдат добре информирани за постиженията и новостите в алтернативното лечение на рака.
  • Re: Алтернативно лечение на РАК
    от дора21 | 24.09.2018 18:55

Като гледам в този форума се шири само magy и си пиши разни недоказани работи. Сега за магданоза, че лекувал рак. Явно до две-три седмици време ще дадат Нобеловата награда за магданоза, като лекуващ всички видове рак. Така както се очаква да дадат Нобеловата награда за вълшебния Син скорпион от Куба, който също лекува всички видове рак, така също и за т.н лекарствени гъби, които лекували освен всеки вид рак и всички други болести и много други. Форумите са пълни с такива - от явни лъжи, до наивни и разбираеми вярвания, на хората със злощастни диагнози. Лошото е друго, че пиейки такива недоказани в медицинско и фармацевтично отношение продукти, те могат да увредят и здравата част от организма си! За съжаление, във форумите такива неща не се пишат, например - как увредих себе си с .....поредното чудо, за излекуване на рак. Magy и другите радетели на поредните лекарства за рак, пропускат да кажат, къде да прочетем доказателствата, за лечебността на изброените по-горе продукти, та да ги изпратим на Нобеловия комитет и да раздаде една дузина Нобелови награди, за една дузина лекарства, които лекуват всеки вид рак.
    от | 17.09.2018 00:18

Прочетете една статия за невероятните ползи от магданоза, включително при раковите заболявания. Link
    от | 13.08.2018 12:55

Запознайте се с поредица от алтернативни методи за лечение на рак, които биха могли да помогнат дори и в случаи, когато лекарите не дават никаква надежда за живот на болните. Link
    от Eva_78 | 12.06.2018 14:24

Споделям с вас статия,която смятам че ще е полезна ВАЖНА ИНФОРМАЦИЯ представена от д-р Иван Маслев За първи път в световната практика - комбинирано лечение с използването на „Инсулин потенцирана терапия“ и „Биомагнитна терапия с магнитни двойки“ В Медицински Център „Интегративна медицина” в гр. София постъпи за лечение млада пациентка - М.К. на 40 години, в крайно напреднал стадий на онкологично заболяване. Преди клиничната изява на основното заболяване пациентката е провела 6 процедури за хормонална стимулация по повод желана бременност - всичките без резултат. Непосредствено след приключването на тази програма пациентката опипва „бучка“ в дясна млечна жлеза, което е повод за провеждането на допълнителни изследвания и консултации. Предложено е оперативно лечение, което пациентката, в началото, отказва. При данни за бързо нарастване на основната туморна формация, вторични ерозии по кожата, съмнение за белодробно разпостранение и множествени метастатични изменения в костите, пациентката е насочена за оперативна интервенция - радикална мастектомия, която е извършена през месец ноември 2016 г. С решение на Онкологична комисия е предложено лечението да продължи с химиотерапия, лъчетерапия, както и с вливането на бифосфонати. Отчитайки многобройните странични ефекти, тежката поносимост и влошеното си здравословно състояние, пациентката отказва провеждането на тази терапия. Запознавайки се с възможностите на интeгративната медицина и методите за лечение в нашия център, болната потърси алтернативна възможност за лечение в тежкото състояние в което се намираше. При невъзможност да се обслужва, силно изразената болкова симптоматика, затруднения в дишането, влошени кръвни и биохимични показатели, очакваната преживяемост при такава находка не би могла да бъде повече от 2 до 3 месеца. След направената консултация, допълнителни разширени лабораторни изследвания и образна диагностика, бе изготвена индивидуална програма за лечение в клиниката. Комбинираното лечение включваше Инсулин потенцирана терапия, Биомагнитна терапия с магнитни двойки, озонотерапия, както и допълваща програма за домашно лечение. Медицински център „Интегративна медицина” е единственият център в България, който работи по тази иновативна технология, която сполучливо допълва възможностите на нискодозовата химиотерапия. След проведените 37 терапевтични сеанса в рамките на 18 месеца, контролните изследвания показаха пълно отсъствие на тумор и костни метастази. Пациентката възстанови двигателната си активност, шофира личния си автомобил и редовно посещава клиниката за профилактични прегледи. Представеният случай сполучливо илюстрира възможностите на интегративната онкология, както и за първи път в света успешното комбиниране на Инсулин потенцираната терапия с Терапията с биомагнитни двойки при лечението на тежки онкологични заболявания. След обработка на медицинската документация случаят ще бъде публикуван в специализирани медицински издания в България и чужбина.
    от д-р Цончев | 29.04.2018 20:27

Това трябва много време да му отделя за да го прочета...
    от Димо Колев | 27.04.2018 20:14

Ще ми бъде интересно мнението на д-р Цончев за посочената теоретична постановка, на която се базира метода на Шевченко (подкрепен с патент и множество отзиви на излекувани пациенти, дори в 3-ти и 4-ти стадий): Link както и Link
    от | 21.03.2018 23:16

Ако ракът не беше индустрия за милиарди, за тази болест има лечение - се казва в статията. Link
    от | 21.03.2018 23:16

Ако ракът не беше индустрия за милиарди, за тази болест има лечение - се казва в статията. Link
    от | 11.03.2018 21:03

Запознайте се с изповедта на един човек, излекуван от рак с диетата на д-р Вулф Ласкин- Link
    от | 27.02.2018 03:07

Всички сме чели за ползата от витамин В17 при лечението на рака. Но нека сега да се запознаем с едно по-различно мнение, което би трябвало да ни накара да се замислим, когато вземаме решение каква алтернативна терапия да изберем. MOD EDIT
    от | 20.01.2018 16:48

Целта на тези публикации са да дадат надежда за излекуване на хората, болни от най-коварната болест, които вече са опитали всичко, за да се справят с болестта. За съжаление, не са редки случаите, когато болестта е в по-късен стадий и лекарите не дават никакъв шанс за излекуване. Тогава не остава друго, освен да се потърсят алтернативни методи за лечение. В почти всички примери на излекуване, които са посочени, болният първо е потърсил лекарска помощ - операция, химиотерапия и т.н. Но не убивайте надеждата на хората да се преборят за един по-добър и по - продължителен живот.
    от dark shadow | 17.01.2018 20:24

В медиите достатъчно случаи на алтернативно лечение има описани, които са ужасяващи... Не разчитайте на шарлатани с гръмки приказки как ей сега алтернативно и ще има лечение... Познавам човек, който това предоверяване го уби... Просто защото чакайки на чудото на алтернативната медицина и закъсня с лекаря... На никой не препоръчвам да направи тази грешка... А на излъганите от шарлатани - да си намерят адвокати и да действат- полиция, съд, каквото дойде според тежината на престъплението на шарлатана...
    от | 07.01.2018 09:07

Link
    от | 04.01.2018 23:13

Живата вода е в състояние да повиши алкализацията на организма, също и приемането на минерална вода с високо РН.
    от | 03.01.2018 22:58

Здравейте, Анелия! Един от начините за повишаване на алкалността в организма е приемането на жива вода. За начините на приготвяне можете да прочетете в Гугъла. Приемането на минерална вода с високо РН също би трябвало да повлияе общата алкализация.
    от анелия | 29.12.2017 17:41

Здравей, бихте ли ни казал как може за по-кратко време да повишим алкалността на организма си. Аз се опитвам - пиене на сода с лимон, пловоди и зеленчукови сокове, зеленчуци и растения, но не може да стигне рН 7. Става въпрос за рН на урината. Може би е нормално да бъде около 6.
    от | 21.11.2017 13:30

Този сайт представя конвенционалното и едновременно с това и алтернативното лечение при рак на стомаха. Мисля, че информацията в него би могла да бъде много полезна. Link
    от Димитър | 05.11.2017 07:24

Здравейте, не се обръща внимание на основен и въобще не сложен начин за лечение на рака. Всъщност рака е болест на грешно хранене на човека. Преди 2-3 месеца, с приятели решихме да обърнем повече внимание на здравето си и да измерим показатели - алкалност и кръвна захар в нашите организми. В последствие се поинтересувах, поради ниска моя алкалност на организма ми, от смисъла на този показател. След като успешно за около 2 месеца, с правилно хранене алкалността ми от 4,8 вече е над 6, искам да изкажа моите заключения. Въобще преди това не знаех, че онкоболните имат ниска алкалност, знаех че рокът се “хранел” с клетки в организма, които са киселинни. За рака и алкалността прочетох, че при стоиности под 6,2 има предпоставки за развитието на рак, а при стойност 7 и над нея, ракът спира развитието си. При онкоболните стойността на алкалността е под 4,8. Тази информация е достъпна за всеки във интернет, но за огромно съжаление никои не и обръща достатъчно сериозно внимание Съответния логичен извод е следете алкалността на организма си. Ако са ви открили рак, то трябва веднага да проверите алкалността на организва си и да започнете да се храните основно с алкални храни, като за 2-3 месеца, можете да достигнете стойност 7 и над нея и така да изчистите рака от себе си. Всъщност ниската алкалност, означава съответно – висока киселинност на организма и резултата е – рак. Рака не се “храни” с т.н. кисели клетки, тези кисели клетки ние ги създаваме с неправилно хранене и това е и самия рак. Ако не дай си боже вие или ваш роднина или друг близък човек или познат има открит рак, или всъщност си е създал проблеми, поради неправилно хранене, то можете за 2 – 3 месеца да се излекувате напълно.
    от | 07.10.2017 21:01

Поглед към огромната лечебна сила на пчелния прашец, който се бори и с туморите в човешкия организъм. Link
    от | 02.09.2017 00:11

Едно интервю, което оставяме без коментар, но то засяга хилядите болни от рак. Link
    от | 30.07.2017 19:08

Томика, това, което разказвате, е много интересно. Аз съм чела за д-р Райф, но мисля, че ще е полезно за читателите да разкажете по-подробно за вашия опит и излекуваните от вас болни.За съжаление, тази методика все още не е много известна у нас.
    от Антон Георгиев | 30.07.2017 14:55

Здравейте, С опит от 2015г. мога да твърдя "ракът се лекува". Помогнал съм на много хора, помагам и в момента. Технологията е от 30-те години на миналия век, смачкана и деглежирана заради фармаци- ите. Доразвих и изучих "Райф" технологията, която е приложима и за други заболявания. В България има вече няколко Райф-лампи които работят. И дано станат повече, аз съм направил три. Най тежко реагират болните с рак на белият дроб в 4-ти стадий. Само с пет минутно "светване" и получават непоносима болка в тумора. Борбата е дълга и тежка но успеха е сигурен.
    от | 30.07.2017 11:03

Този път ще ви представя една история за излекуван мъж от рак на стомаха с разсейки по цялото тяло. Мъжът се е излекувал със сок от зелена пшеница. Такава пшеница се продава и на прах в специализираните магазини и има неподозирани лечебни свойства. Link
    от | 28.06.2017 22:25

Една статия, която е озаглавена "План за битка с рака". Link
    от | 09.06.2017 01:00

Интересно е да се знае, че учени от САЩ стигат до извода, че алтернативното лечение на рака има по-добри резултати. Link
    от | 03.06.2017 00:57

Историята на една жена, с рак на белия дроб, последен стадий, успешно излекувана. Link
    от | 13.03.2017 23:58

Още една статия, която може да помогне на Дора и на всички, които се нуждаят от помощ в борбата с рака, да вземат решение за успешното си излекуване. Link
    от | 13.03.2017 11:50

Бих искала да кажа, че отговорих на Дора, като се опитах да и дам някои съвети за лечение, но отговорът ми беше изтрит от администратора. Не бих искала да коментирам какви са причините, нека всеки сам си направи изводите.
    от | 11.03.2017 20:51

Не можах да разбера какво точно имате предвид с тези плодчета, но защо не опитате лечение със сок от моркови - по 2,2 литра на ден пресен сок, направен със сокоизстисквачка, комбинирано с разтворим витамин С от 1000 мг на ден. Ако това ви е трудно, опитайте с масло от коноп - по 1 чаена лъжичка, разтворена в 3-4 супени лъжици кисело мляко и пак в комбинация с 1000 мг. витамин С. Много добре се отрази на моя приятелка взимането на допълнително сок от алое арборесценс. Във всички случаи трябва да предприемете някакво лечение в най-скоро време. Начинът на хранене също е много важен. Желая ви успех!
    от Дора Йорданова | 10.03.2017 22:23

Здравейте, Днес научих, че майка ми има рак на дебелото черво..., а е на години, на които операция, като такава изобщо..., а да не говорим в случая с каква сложност.., би била,....абсолютно....немислима.... Малко надежда получих от прочетеното от вас, но......сега никак не е септември ...., а нямам време да чакам да дойде...... Смятате ли, моля, че от сушените плодчета, които се продават, може да се получи сиропа? И...доста се обърках.....В един сайт чета, че се пият 5-10 сушени плодчета, в друг по 10 на 2 пъти дневно, в 3-ти, че се прави запарка, а...за бонус и коментари, че тези плодчета биха могли да бъдат и отровни, което и аз съм чувала, но как, кога, при какви условия..... Моля за съвет какво бих могла да направя при изклучителна спешност и то...в средата на март.... Благодаря предварително !
    от | 16.02.2017 14:59

Link Една статия за решаващото значение на правилното хранене при превенцията и лечението на онкологичните заболявания.
    от | 15.01.2017 22:20

Един разказ за успешно излекуван от рак на белите дробове , на когото са давали 2 месеца живот. Link
    от | 04.01.2017 00:55

Статия за чудотворното действие на сладкият пелин в борбата с раковите заболявания. Link
    от | 07.12.2016 22:16

Един обнадеждаващ разказ за победа над рака с природни средства. Link
    от | 24.11.2016 02:30

Една обобщена концепция за алтернативните терапии при рак. Link
    от | 22.10.2016 22:35

Предлагам ви едно интервю с д-р Матеус Рат, в което той говори не само за изкореняването на рака с природни средства, но и за подмолните камъни в прилагането на химио и лъчетерапията. Д-р Матеус Рат подчертава и огромната заинтересованост на фармацевтичните гиганти от продажбата на медикаменти, които лекуват последствията от конвенционалното лечение, при което обикновено химиотерапията е задължителна. За да стигнете до интервюто, ще трябва да прочетете или да прескочите/ изборът е ваш/, няколко коментара, които не са от решаващо значение. Link
    от | 10.09.2016 22:30

И още един изпробван в практиката лек за лечение на рак в напреднал стадий. Link
    от | 04.09.2016 01:17

Бих искала да изразя възмущението си от опита да се извличат баснословни печалби от страданията и надеждите на хората за изцеление. В предлагания от г-н velkov92 линк, цената за 50 мл. масло от коноп е 349 лв. Докато само преди половин година моя близка си купи 250 мл. от този продукт на цена от 22 лв. и стотинки. Става става дума за разлика от десетки пъти. Сами си направете изводите и не бъдете наивни. Проучете в интернет какво е предлагането и какви са цените. Намира се и на малко по-висока цена от посочената от мен на фирма "Зоя", но разликата не е така драстична. Иначе, аз вече писах, че с маслото от коноп моята близка успя да свали туморния маркер от близо 2000, на 100, а малко по-късно и до 30, което е в норма. Но докога алчността на търгашите ще прави невъзможно излекуването на хората с по-ниски доходи?
    от Никола | 02.09.2016 10:39

Здравейте казвам се Никола преди време попаднах на супер нов продукт който ми беше препоръчан от познат който го е използвал за лична употреба и останах много доволен от резултата това е сайта на продукта дано помогна и на някой Link
    от | 27.08.2016 01:53

Предлагам ви откъс от книгата на доктора на медицинските науки Норман Уокър за лечение със сокове. На младини той е имал сериозни здравословни проблеми и е успял да се излекува със сок от моркови. Доживял е до 99 годишна възраст, а според други източници до повече. Бил е веган. В изумителната сила на неговите рецепти преди години имах възможността да се убедя и сама. Link
    от | 19.08.2016 00:06

Един случай на излекуване от рак по метода на Рудолф Бройс и схемата за лечение. Link
    от | 30.07.2016 00:02

Предлагам на вашето внимание една статия с обзорен поглед върху ползата от билколечение при раковите заболявания. Link
    от | 28.05.2016 23:44

Българската ваксина за борба с рака катрапс понякога удължава ремисията с повече от 20 години. Link
    от Vasil | 02.04.2016 17:54

За повече информация идете на моя Персонален сайт wwclub.us/v.vasilevski
    от Vasil | 02.04.2016 17:51

Свещеник Иоан (Василевски): ТРИ причини поради които с операция, лъчетерапия и химиотерапия не може да се излекува рак даже и теоретически. И - ЗАЩО Методиката на Шевченко за лечение на рак ПОБЕЖДАВА? Тук логично възниква един ГОЛЯМ въпрос: Защо да чакаме болестта да ни нападне и нанесе поражения, та чак тогава в паника да се чудим как да я лекуваме? - Профилактиката е много по-лесна от лекуването – и винаги подобрява качеството на живота! - КАК да се предпазим от рак и множество други болести, охарактеризирани като неизлечими? - ЗАЩО аз продължавам да ползвам Терапия Шевченко, след като вече нито аз нито мои роднини сме болни от рак? - ЗАЩО постоянно прилагам Чаева Терапия Veloci Tea – за редовно провеждана детоксикация на организма? – ЗАЩО и всеки мой роднина и близък съветвам да прилага Wellness Стратегия на практика в своя живот? На този ГОЛЯМ въпрос отговарям: - ФАКТ: Ние живеем в един свят наситен с токсини. Всяка храна днес е претоварена с токсини! В супермаркетите не е възможно да се намери продукт, който да е напълно свободен от токсини от най-различен вид. Практически невъзможно е токсините да бъдат избегнати – никакви диети не помагат, защото плодовете и зеленчуците не по-малко от месото са наситени с токсини (препарати за растеж и др.). Единствения изход е ДЕТОКСИКАЦИЯ на организма! Тази детоксикация трябва да бъде редовно извършвана (!) – защото тя, в нашия живот днес, в този отровен свят в който живеем, е станала вече необходимост както кислорода за дишане. Горчивата истина е тази – официална статистика на USA: - през 1970 г. – всеки 10-ти жител на планетата е имал рак - през 2008 г. – всеки 3-ти - за 2020 г. – прогноза: всеки втори жител на планетата ще има рак! Тук, обаче, трябва да се има предвид следното нещо: Тези 50 % които няма да имат рак, не означава че ще бъдат здрави! Съвсем не! Те ще бъдат увредени от множество най-различни болести, идващи от токсините които са пръснати навсякъде в отровения свят в който живеем – в храните, в почвата, във водите, в окръжаващата среда. Защо? Каква е причината за този безумен растеж на процента на раково болните? Трябва да се знае: 1) Много малка част от случаите на ракова болест са по наследство. 2) Преобладаващото болшинство случаи идва от натрупването на токсини в организма. Ако се изследва статистиката по-горе, то – даже и да се допусне че през 1970 г. всички случаи са били само по наследство и нито един по причина токсини (чисто теоретично допускане) – то дори и тогава ще се окаже че само 20 % от случаите са по наследство а другите 80 % са от токсини. Но това чисто теоретично допускане на практика е невъзможно. Следователно – случаите на рак в резултат натрупване на токсини са даже по-висок процент от 80%! Статистиката за генетично наследения рак Масово се цитират тези цифри – 5% до 10% само – всички останали случаи са от токсини.
    от Vasil | 29.03.2016 21:11

Ефективно Лекарство против рак вече ИМА! - това означава че: Хората не умират от рак повече! Хората умират вече: - от липса на ИНФОРМАЦИЯ - и от УБИЙСТВЕННИ РАЗРУШИТЕЛНИ СЪВЕТИ Затова - идете на моя Персонален сайт «wwclub.us/v.vasilevski» и попълнете контактната форма «Contact Us» - и вие ще получите предостатъчно информация безплатно. А след това, след като вече ЗНАЕТЕ каква е реалността, вие ще можете свободно да обмислите САМИ и да направите свободно своите собствени изводи. (Можете да получите и същия такъв сайт безплатно! Или с голямо намаление – по моя дискаунт код.)
    от | 14.03.2016 22:01

Случай на излекувана пациентка от рак на белия дроб. Link

Напиши отговор
214 намерени, страница 1 от общо 5