Рак и ракови заболявания | Биопсия

Напиши отговор
  • RE: Биопсия
    от Доц. д-р Цончев, дм | 29.02.2020 16:54

Не е притеснително, папилом е.
    от Jess | 25.02.2020 16:47

Д-р Цончев, излезе хистологията - Одултен плоскоклетъчен папилом. Строма с хронични възпалителни промени. Бихте ли ми казали вашето мнение за какво става въпрос? Имам час в четвъртък, но до тогава ми е много притеснено. Благодаря Ви предварително!
    от Jess | 23.02.2020 18:24

Само взе биопсията и каза да си пия антибиотика докато излезнат резултатите. Благодаря ви д-р Цончев!
    от Доц. д-р Цончев, дм | 22.02.2020 19:23

Това вероятно е някакъв абсцес, добре е да се биопсира и да се види хистологично какво е, но щом е пробило и се е дренирало вероятно е това... УНГ доктора направил ли е нещо друго или само е взел биопсия?
    от Jess | 19.02.2020 20:51

По стедата на бузата е, след края на зъбите. Голямо колкото едър боб.
    от Jess | 19.02.2020 20:48

Образувание. Понеделник се поду, днес му се появи и нещо като афта. От там мислят че е пробило. Споменават абсцес, херпес и още доста неща.
    от Доц. д-р Цончев, дм | 19.02.2020 19:46

За каква биопсия става въпрос, някакво образувание ли има или е за ДНК тест или нещо от вида.
  • Биопсия
    от Jess | 19.02.2020 16:22

Здравейте, моля ви някой да ми даде информация как се взима биопсия от вътрешната страна на бузата? Какво се усеща, после има ли голяма рана? Имам някаква подутина, споменаха абсцес или херпес и още нещо което не запомних. Страх ме е от процедурата а и от резултата разбира се. Благодаря предварително!

Напиши отговор