Рак и ракови заболявания | Възможен ли е рак

Напиши отговор
  • RE: Възможен ли е рак
    от Доц. д-р Цончев, дм | 24.04.2020 18:11

Ако е само това е възможно и да е грешщка на машината.
    от ana_d | 08.04.2020 19:37

Всички други показатели в кръвната картина са в норма. Притеснява ме единствено rdw, който при норма 18 при мен е 40...
    от Доц. д-р Цончев, дм | 08.04.2020 19:12

Не, ако е само това
    от ana_d | 08.04.2020 14:21

Повишена стойност на девиация на ер.разпред. с подут лимфен възел и субфебрилна температура може ли да е симптом на раково заболяване?
    от Доц. д-р Цончев, дм | 18.01.2020 14:43

Вероятно е лимфен възел. Но ако имате в аксилата подути лимфни възли и болка в гърдата трябва да посетите мамолог.
    от ana_d | 17.01.2020 15:56

Тоест, това не е лимфен възел, щом не е топче, така ли да разбирам? И няма отношение с подути и болезнени лимфни възли под мишницата и болките в гърдата?
    от Доц. д-р Цончев, дм | 16.01.2020 19:15

Нормално при възпалителни процеси лимфните възли реагират. Това е физиологичен процес. Въобще няма място на такъв етап да се мисли за рак.
  • Възможен ли е рак
    от ana_d | 16.01.2020 13:48

Здравейте, от месец изпитвам болка и скованост във врата. Успоредно с това ми се наду лимфен възел, но не във формата на топчета, а по цялото протежение от зад ухото до врата. Възможно ли е да е лимфен възел или е някаква жлеза? Имам и главоболие и замаяност. Често ми се случва да имам леко повишение на температурата до 37,2 - 37,3. Най-много ме притеснява факта, че имам болки в гърдата и отново подут лимфен възел. Кръвните изследвания са ми наред. На какво може да се дължи? Предстои ми преглед, но исках да се консултирам и с някой друг, който може да има идея за какво става въпрос.

Напиши отговор