Рак и ракови заболявания | Отрова от син скорпион

Напиши отговор
  • RE: Отрова от син скорпион
    от Valentina Ivanova | 16.10.2019 01:12

Link Вертера руското оръжие за рак
    от Plm | 19.09.2019 19:23

Здравейте, къде/ как мога да закупя дози от истинската отрова от син скорпион? Моля някой да ме насочи. Благодаря
    от Таня Стоянова | 14.09.2019 01:40

Купувам отрова от син скорпион, моля пишете ми?
    от Stela Bankova | 16.07.2019 10:01

Не се лъжете!!!!Истински "Видатокс" можете да намерите само при официалния вносител.Обадих се в Посолството на Куба и ми казаха,че всичко в интернет е фалшификат и няма как да купите за 100 лв. продукт,който в аптеката е 175 долара....
    от Руми | 21.03.2019 21:25

Имам Видатокс закупен от Куба.тел.0889201606
  • Re: Отрова от син скорпион
    от дора21 | 09.08.2018 21:53

Като чета за това лекарство от Син скорпион си задавам въпроса, след като лекува рак, защо не е регистрирано в най-близката държава САЩ, където се изследва какво ли не, за да се намери вълшебното лекарство против рака? Защо не е регистрирано в нито една държава от Европейския съюз? Те слепи ли са, че под носа им се намира такова чудодейно лекарство, което лекува рак, но единствено само в Куба? Защо до момента не му е присъдена Нобелова награда за медицина? Защо никъде в интернет не са публикувани докладите от клиничните проучвания на Видатокс или там както се казва с някакво друго име Escozul? Фактът е, че доклади с положителни резултати от излекувани от какъвто и да е рак няма! Няма и нищо секретно в такива доклади, но просто ги няма! Има я само безграничната надежда на болния с трагичната диагноза - рак, който в това си състояние е и наивен. Те се използват от други наивници, препредаващи слуховете за някакво чудо от градските легенди, за противораково лекарство от Син скорпион. Но водещи са съзнателно действащите мошенници, използвайки безскрупулно нещастието на хората.
    от Eva_78 | 13.06.2018 14:09

Не се подлъгвайте!Вносителите на Vidatox предлагат фалшиви надежди!Vidatox се представя от вносителите като препарат съдържащ отрова на син скорпион с антитуморно въздействие. Информацията относно продукта е заблуждаваща!Vidatox не е лекарство, а хомеопатичен препарат с разреждане x 30. Този препарат няма противотуморен ефект!Оригиналния продукт се казва Escozul и съдържа концентрирана отрова от син скорпион.
    от Голямата Екскурзия Куба | 02.06.2018 14:30

Донесен директно от Куба Видатокс със срок на годност 08,2020г -0887358450
    от Georgi Iliev | 05.03.2018 20:47

Здравейте,намерете информация за Баба Василка от село Добрич и идете там !!! Има много статии за нея, дори и видеа в You Tube !!!
    от evtim | 27.02.2018 16:48

Здравейте имам видатокс 30мл, пресен от 24.02.2018. Рашков 0883544302
    от Anitach | 30.01.2018 09:32

Здравейте, имам налично 1 шишенце Vidatox, донесено ми е от Куба, заради дядо ми, който боледуваше от рак. С негова помощ успяхме да го задържим максимално близо до нас след като не можеше да се продължи с химиотерапия. Гарантирам че продуктът е оригинален,защото ми отне много време да открия истинския продукт сред редица ментета и копия. Оригиналният продукт е в кафява опаковка и няма други разновидности ( ако мога с това да помогна на хора, който го търсят). Ако някой желае да го закупи, нека се свърже с мен. Аз съм от гр. София -0889869828. Това е хомеопатичен продукт, който няма срок на годност, но го съхранявам в условията необходими за запазване на качеството му.
    от kalin | 11.05.2017 13:24

здравеите имам 4 флакона видатокс внос от куба цена 120 лв при интерес gsm 0877 17 06 88
    от ТЕОДОР ГЕНЕВ | 10.09.2016 16:29

ЗДРАВЕЙТЕ ПРЕДИ МЕСЕЦ СЕ ПРИБРАХ ОТ КУБА, КУПИХ ЗА МОЙ ПОЗНАТ 4 БРОЙКИ ВИДАТОКС И ИМАМ ОЩЕ 5 НА ЦЕНА 120 ЛЕВА АКО НЯКОЙ МУ ТРЯБВАТ МОЖЕ ДА МИ ЗВЪННЕ НА 0988 837783 ГАРАНТИРАМ ЧЕ ВИДАТОКСА Е 100 % ОРИГИНАЛЕН ЗАКУПЕН ОТ КУБА .
    от ТЕОДОР ГЕНЕВ | 28.07.2016 11:03

ЗДРАВЕЙТЕ ПРЕДИ МЕСЕЦ СЕ ПРИБРАХ ОТ КУБА, КУПИХ ЗА МОЙ ПОЗНАТ 4 БРОЙКИ ВИДАТОКС И ИМАМ ОЩЕ 5 НА ЦЕНА 120 ЛЕВА АКО НЯКОЙ МУ ТРЯБВАТ МОЖЕ ДА МИ ЗВЪННЕ НА 0988 837783 ГАРАНТИРАМ ЧЕ ВИДАТОКСА Е 100 % ОРИГИНАЛЕН ЗАКУПЕН ОТ КУБА .
    от ТЕОДОР ГЕНЕВ | 28.07.2016 11:00

от ТЕОДОР ГЕНЕВ | 28.07.2016 10:56

от Роби | 27.01.2015 10:09

Не бях влизала отдавна във форума за лекарството против всякакъв вид рак от Син скорпион – Видатокс. Забелязах, че повечето от пишещите тук предлагат да продадат наличното в тях чудодейно лекарство от Син скорпион – ВИДАТОКС или по друг начин както още се нарича. Това се налагало, тъй като и с Видатокс тяхните скъпи близки вече са починали и им се явява непотребно, поне да си възвърнат парите! И си зададох въпроса - ако това чудодейно лекарство от Син скорпион – Видатокс е толкова лечебно, защо не е регистрирано в нито една държава , членка на Европейския съюз, в САЩ, Канада, Австралия и т.н.? Толкова големи слепци ли са лекарите в тези държави и контролните органи, та не забелязват това чудодейно лекарство и не искат да излекуват своите скъпи за тях близки, болни от някакъв вид рак? Вероятно не е така! Аз разбирам приказката за удавника, който се хваща за сламката, но след като не се съобщава от нито една авторитетна онкологична клиника за поне един излекуван от рак с Видатокс, няма нито една сериозна научна статия за такива резултати, а само рекламни статии от дистрибуторите на Видатокс с декларативни текстове за чудодейност, не разбирам наивността на болни и техни близки, които прекъсват основното лечение с химиотерапия и лъчетерапия, което е единственото доказаното лечение за излекуване или удължаване живота на техните близки, за да се хвърлят в авантюрата за “лечение” с Видатокс? Забележете, че и фирмата в България, която се опитва да го дистрибутира, го рекламира не като лечебно средство, а като “подобряващо начина на живот” на онкоболния! Това не е случайно, защото производителите и дистрибуторите нямат научни доказателства, че Видатокс лекува поне един вид рак, а камо ли всички видове рак, каквито са претенциите за препарата! И аз препоръчвам да се прочете статията в линка Link ... Ap9pc/edit тъй като показва ясно съзнателната заблуда с Видатокс, в която се въвеждат онкоболните и техните близки.
    от Nikolay | 15.11.2013 23:45

Здравейте, продавам феноменалния препарат "Син Скорпион" внос директно от Куба с етикет на шишенцето и листовка на испански език. И понеже не е от прекупвач, а мой близък ми ги достави от там, цената е 150лв. шишенцето. Наистина има поразителен ефект върху болния, но... ние го започнахме твърде късно и ни останаха две шишенца. Дано някой има късмета. Приема се на серии 1мес. се приема, 1мес. се спира и после второ шишенце. При интерес: 0890 340428 Пеков
    от Gabriela | 17.04.2013 18:45

Здравейте! Наскоро попаднах на информация за това "вълшебно" лекарство против рак и реших да потърся научните статии, подкрепящи това твърдение. Такива не открих. Напротив, Vidatox се оказа, че е просто поредната "печатница за пари", разчитаща на отчаянието на хората. Този продукт трябва да бъде разобличен като обикновеният етанол, който е, без каквито и да било лекарствени свойства. Моля ви, ако все пак сте решили да си дадете парите на тези измамници, преди това прочетете превода на тази статия, който си позволих да направя --> Link . Този фалшив продукт не е евтин, вместо него може да се използват реални медикаменти. Не искам да убивам надеждите на хората, но в този случай даването на фалшива надежда с Vidatox е опасно, в случай, че бъде предпочетен пред реално лечение!
    от Голямата Екскурзия Куба | 08.02.2013 11:31

po stechnenie na obstoiatelstavata imam niakolko shishenca otrova ot sin scorpion kupuvani ot Havana CUBA,pishete mi na meil goliamata_ekskurzia@abv.bg ili na tel 0877891959
    от Kalina | 05.02.2013 19:34

Здравейте, пожелавам на всички успешна битка с това коварно заболяване. За съжаление, ние не успяхме да се преборим. Остана ни една опаковка Витадокс, ако някой има нужда, нека ми пише на личен - kuki_nuki@abv.bg
    от iva | 24.01.2013 21:48

За жалост много късно разбрахме за тази отрова. Имаме една доза изпратена от Куба. Ако някой проявява интерес да я закупи нека ми остави съобщение.пощата ми е ivaiotova@abv.bg
    от Red | 14.01.2013 14:56

phobos.12 » Пон Юли 16, 2012 7:31 pm Добър ден , сдобил съм се с няколко шишенца Лабиофам (отрова от син скорпион) желаещи и интересуващи се да пишат на phobos.1990@mail.bg По отношение на горната ми обява, искам да заявя че от доста време вече не е актуална. Благодаря
    от mk_crazy | 11.01.2013 12:30

Oтговор: Re: Отрова от син скорпион от Lamejor » Нед Ное 11, 2012 5:43 pm Здравейте, намерихме Vidatox в Албания, след почти 1 месец търсене, проверки, телефони, и- мейли... за да се уверим,че няма лъжа, няма измама. Малко инфо, за да съм полезна на бъдещи заинтересовани. Във въпросната клиника в Тирана се правят само изследвания. Лекарството се купува от аптека в другия край на града. Ако лицето не може да пътува, както беше в нашият случай, се изисква преведена експертиза + оригинал и всички кръвни изследвания за последния месец. Освен това е задължително и пълномощно от болният.Тъй като говоря испански лично съм се обаждала в клиниката в Хавана, а и за наш късмет успяхме да се свържем с познат кубинец, който ни даде и други телефони, освен обявените в сайта им. В Куба безплатното вече е само лечението. Т.е. ако пациента реши да пътува до там и остане в клиниката им. Иначе учтиво ви обясняват къде се намира аптеката, от където може да си купите лекарството. За съжаление успяхме да го използваме по- малко от 2 седмици......Купихме 2 опаковки. Единичната цена е 150€. Със всички документи от клиниката, че наистина е купено от там. И тъй като лекарството вече не ни е нужно го продаваме. Едната опаковка е цяла, а другата е половина. Като половинката е безплатна. Все още лекарството се пази СПОРЕД УКАЗАНИЯТА! Което, както обясниха от клиниката е ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ВАЖНО! Само един съвет: Проверявайте добре от кого купувате, защото си има специални изисквания за транспортиране и съхранение! И накрая моето мнение след куп изчетена информация е, че няма смисъл да си давате парите, ако пациента е в последен стадий! Тъжно, но факт! Ако някой има въпроси, готова съм да помагам. E-mail: ksj@abv.bg Все още пазя цялата комуникация и с клиниката в Куба, и с клиниката в Тирана, които се оказаха много любезни и отзивчиви, особено кубинците!
    Здрасти, можеш ли да дадеш точен адрес на клиниката и/или на аптеката в Тирана? Мерси предварително!
    от didi66 | 07.01.2013 23:30

Предлагам съдействие за отрова от син скорпион,за целта е нужна епикриза,на базата на нея екип от лекари я преглежда ,обсъжда и изписва дозата която трябва да се взима,лекарството е строго индивидуално за всеки един пациент тъй като е хомеопатично и има определени правила за прием,живея в Хавана,лекарството е придружено задължително с 2 документа с подпис и печат от Лабиофам,тук в Хавана няма болница в която се лекуват ракови заболявания,единствена е лаборатория Лабиофам в която се произвежда и тества лекарството,моля който се интересува да ми пише на скайп pari4ka66
    от Камелия Жекова | 11.11.2012 17:43

Здравейте, намерихме Vidatox в Албания, след почти 1 месец търсене, проверки, телефони, и- мейли... за да се уверим,че няма лъжа, няма измама. Малко инфо, за да съм полезна на бъдещи заинтересовани. Във въпросната клиника в Тирана се правят само изследвания. Лекарството се купува от аптека в другия край на града. Ако лицето не може да пътува, както беше в нашият случай, се изисква преведена експертиза + оригинал и всички кръвни изследвания за последния месец. Освен това е задължително и пълномощно от болният.Тъй като говоря испански лично съм се обаждала в клиниката в Хавана, а и за наш късмет успяхме да се свържем с познат кубинец, който ни даде и други телефони, освен обявените в сайта им. В Куба безплатното вече е само лечението. Т.е. ако пациента реши да пътува до там и остане в клиниката им. Иначе учтиво ви обясняват къде се намира аптеката, от където може да си купите лекарството. За съжаление успяхме да го използваме по- малко от 2 седмици......Купихме 2 опаковки. Единичната цена е 150€. Със всички документи от клиниката, че наистина е купено от там. И тъй като лекарството вече не ни е нужно го продаваме. Едната опаковка е цяла, а другата е половина. Като половинката е безплатна. Все още лекарството се пази СПОРЕД УКАЗАНИЯТА! Което, както обясниха от клиниката е ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ВАЖНО! Само един съвет: Проверявайте добре от кого купувате, защото си има специални изисквания за транспортиране и съхранение! И накрая моето мнение след куп изчетена информация е, че няма смисъл да си давате парите, ако пациента е в последен стадий! Тъжно, но факт! :( Ако някой има въпроси, готова съм да помагам. E-mail: ksj@abv.bg Все още пазя цялата комуникация и с клиниката в Куба, и с клиниката в Тирана, които се оказаха много любезни и отзивчиви, особено кубинците!
    от Голямата Екскурзия Куба | 08.11.2012 20:20

Продавам Видатокс -30мл-отрова от син скорпион -0877891959 внос от КУБА месец октомври 2012
    от DIMITROVA | 22.10.2012 11:40

Prodavam 2 shisheta VIDATOKS 280evro tel 0888611001 DIMITROVA
    от Nori | 17.10.2012 04:22

Лекарството е Безплатно, само трябва епикризата да е преведена на испански. Клиниката се намира на 2 км до летището на Хавана. Има 3-ма лекари, които дават дозата за 4 месеца.Лабораторията се казва: Labiofam Адрес: Ave. Independencia km. 16 1/2 Boyeros, Santiago de las Vegas La Habana, Cuba Тел: +53 683 3188/683 2151 р Maria Bermudez Dominguez Здравейте, Преди 2 дни бях в Куба и случайно научих за това лекарство. Купих го за мой близък. Ето как изглежда. Link Лекарстовто се продава във всички държавни валутни аптеки в Куба. Одобрено е от закона . Струва 205 песос (валута, която се продава само на чужденци) , което е около 220 долара според курса. В опаковката пише, че това лекарство подобрява състоянието, действа болкоуспокояващо, портиво възпалително и подтиска туморите. Взема се по 5 капки под езика на всеки 12 часа. Вдна опаковка е 30 мл и стиг за 1 месец. Четох информация в ралични сайтове . Традиционната медицина е скептична. Алтернативата дава добри отзиви. Поне казват че не вреди и е една надежда за болните. Валутно аптеки има в Хавана и в някои големи хотели за чужденци. Доставят лекарството по заявка. Ето адрес Clinica International calle 61 y 1ra avenida, Varadero, Matanzas tel: (045) 667 710, 667711 надявам се да ви помогне информацията,на мен ми беше касно.успех
    от b.radoev | 25.09.2012 10:36

Предлагам една доза оригинален син скорпион от Куба. Тел. 0895-70-50-73 Радков.
    от Камелия Жекова | 22.09.2012 22:39

Здравейте, може ли да ми кажете как да намерим адреса на въпросната лаборатория или поне как се казва? Благодаря!
    от Nori | 13.09.2012 20:42

как може,да пишете,4е продажате отровата от син скорпион,като тя се взема безплатно от лабораторията в Куба.след изпратена и прежедена епикриза на испански или англйски език.имат посо4ен адрес вси4ко.грехота е хора....но е много гадно за хората,които не знаят...
    от viktor | 06.09.2012 00:42

Продавам екстракт от син скорпион ,имам приятел който пътува редовно до там и ми носи,цената там ако отидеш да си го купиш от лаболаторията е 220-250 долара,аз го продавам 300 лева,тел. 0878 646769
    от stela niciforova | 25.08.2012 15:27

zdraveite imam iecarstvo ot sin scorpion directno vneseno ot cuba-za informasia pichete na e mail-automania.st@abv.bg
    от Red | 16.07.2012 20:31

Добър ден , сдобил съм се с няколко шишенца Лабиофам (отрова от син скорпион) желаещи и интересуващи се да пишат на phobos.1990@mail.bg
    от Luiza | 15.06.2012 22:35

Re: Отрова от син скорпион Здравейте, Продавам отрова от син скорпион, внесена дирекно от Куба. За контакт: 0885-638-184 Luiza
    от ventcislav | 13.05.2012 11:45

Здравейте, аз също искам да купя 2 опаковки Имунофан. Пишете ми на e-mail ventcislav@mail.bg
    от maria han | 10.05.2012 13:34

Здравейте. Майка ми почина от рак на панкрес. Откриха го на 09.01.2012, а почина на 04.05.2012г. Последните два месеца взимаше от лекарството от син скорпион Видатокс, а също и 10 инжекции Имунофан. Искам да кажа, че Видатокса й помогна поне за болките. Знае се, че болките при рак на панкреаса са нетърпими. При нея явно това обезполяващо действие на Видатокса се прояви, тъй като ние почти до последно контролирахме болките с Трамадол и понякога допълнително Аулин. Дори не е повръщала много, а сомо няколко едничини случаи. Възлагахме много на това лекарство,надеждите ни бяха големи, но явно при напреднал процес не помага, а само облекчава състоянието на болния.
    от Весела Радоева | 08.05.2012 13:01

Искам да купя 2 опаковки Имунофан. Пишете ми на e-mail vesi.sof@abv.bg
    от Iliya Iliev | 02.05.2012 15:07

Le4enie na PRI4INATA a ne na Simptomite.
    от Venina | 01.05.2012 16:54

Търся спешно да закупя Имунофан, тел: 0896860795
    от Boiko Todorov | 02.04.2012 22:08

Здравейте,предполагам,че това "нещо"наречено Vidatox лекува..днес се свързах с клиника в Куба,която се занимава точно с такова лечение!Докторката ми обясни,че е най добре да да се иде там но България е много далече и хората със такова заболяване не се навиват да летат....варианта е близък да иде до там,на летището го посреща човек от клиниката-по епикризата се изработва лечение-изписва се рецепта-и си го взимаш от аптека(има международни на летището в Хавана).Струва между 220-250 USA Долара зависи от курса в момента който се мени постоянно.Мислех на 17 април да летя,но установих че и в Албания има представител на Лабиофарм...нещо хич не им вярвам на тях...обаче няма как-отивам до там предполагам другата седмица!А иначе хората които го използват не е лошо да пишат какво е състоянието след приема му....??!!!!Благодаря им предварително!!!
    от opal | 24.02.2012 17:35

Боряна, съжалявам много за състоянието на татко ти. Ако е рекъл Господ, ще се възстанови. Относно отровата от син скорпион, прегледах по дадения от теб съвет в албанския сайт информацията, но не видях нещо, което да звучи сериозно - липсват токсикологични данни, че този продукт не е вреден за човешкия организъм. Не видях някакви писмени доказателства от официални изпитания на това лекарство, та макар и в албанска клиника? Декларации, че някакъв д-р бил интервюиран и той вероятно е доказвал, колко е добър този препарат, но без да покаже нормалните доказателства от клиники, за това че има лечебен ефект. В такива случаи събират писани от болни в домашни условия становища, колко добре са се почуствали, след като са пили за някакъв период от време, неизвестна нам билка или отрова от нещо. Според тези рекламници, подобни писания били достатъчно доказателство, че това нещо лекува, без да уврежда. В България е пълно с подобни илачи, но те са опасни неща за нашите близки!
    от Boryana Yordanova | 24.02.2012 15:21

Zdravei opal, vqrno e 4e lekarstvoto ne e priznato ot ES no tova moje bi ima svoeto obqsnenie. Do kolkoto znam nito edna strana v ES i v sveta ne si pravi truda da go prou4i, tova e i pri4inata edinstvenoto predstavitelstvo da e v Albania, strana koqto ne e 4lenka na ES. Firmata v Albania se nari4a PHARMA MATRIX LABIOFAM i ako vleze6 v saita 6te nameri6 mnogo otgovori: naprimer, 4e sa6testvuva naredba koqto zabranqva lizenziraneto na novi homeopati4ni lekarstva (kakvoto e vidatox) predi 31.12.2015 i t. n. Osven tova li4no mqe mnenie e 4e biznesat s lekarstva i aparatura koito se izpolzvat pri rakovo bolnite e mnogo golqm i dohodonosen, za da se pozvoli priznavaneto na VIDATOX i na koeto i da e drugo eksperimentalno lekarstvo protiv raka. Povtarqm 4e tova e li4no moe mnenie i tova naistina mnogo me ogor4ava za6toto moqt ba6ta sa6to e rakovo bolen i znaq kolko e trudno. O6te ne sme izpitali lekarstvoto no v scoro vreme 6te ni godostavqt, nadqvam se ako ne go izlekuva pone da mu donese nqkakvo oblek4enie i iskrenno vqrvam v tova.
    от opal | 24.02.2012 12:19

Четох много за лекарство от Син скорпион, като нещо чудодейно. Вярно е, че човек в нужда се хваща за сламката, като удавник. Някой във форума беше написал, че до сега няма изнамерено лекарство за излекуване на рак. Тогава тази отрова от син скорпион за какво служи? Легенди в критична необходимост се разправят всякакви! Казват – чувствам се добре. Но от кое – от химиотерапията ли, от други хранителни добавки ли? Как да разбереш, че точно от отровата от Син скорпион ли е това чувство за подобрение? Запомнил съм нещо важно, което ми бяха обяснили във фирмата, която предлага левкостимуланта Маоло, използван при спаднали левкоцити след химиотерапия. Когато ти предлагат някакъв препарат, казват те, с който се претендира, че с него се лекува, първо питаш производителя - токсичен (отровен) ли е за организма той? След това му искаш да ти предостави писмени доказателства за това, че не е токсичен, от акредитирана за целта институция, а не само да ти декларира това с думи! И ако ти предостави такива писмени доказателства, едва след това разговаряш, дали препаратът има някаква ефикасност по предназначение. Защото ако той е токсичен, какво става - болният човек е увреден веднъж от болестта, а след това в допълнение да го интоксикираш с подобен препарат? В сайта на фирмата, която предлага Маоло, има качен доклад за токсикологично изследване от Фармацевтичен факултет в София, от който се вижда че продуктът е абсолютно нетоксичен. Така трябва да се случи и с отровата от Синия скорпион. Но разсъждавам и по друг начин. Защо това чудодейно лекарство не е регистрирано като такова в България, която е член на Европейския съюз? И никой не спомена, че е регистрирано в някой страна членка? Казват, че го доставят от Куба, но само там се практикува с него и в никоя друга клиника от Европейския съюз?. Следователно препаратът няма необходимите документи за безвредност!
    от Boryana Yordanova | 23.02.2012 14:40

Molq za izvinenie no nqmam kiriliza.
    от Доц. д-р Цончев, дм | 23.02.2012 10:44

Моля, пишете на кирилица!!
    от Boryana Yordanova | 23.02.2012 10:39

kupuvam otrova ot sin scorpion borkka@abv.bg
    от Boryana Yordanova | 23.02.2012 10:38

Razbrah 4e ima edna gospoja koqto hodi v kuba za lekarstvoto,moje li nqkoi da me svarje sneq i nadejdna li e? Izvinqvam se za nedoverieto no iskam da sam sigurna 4e tova koeto prodava e avtenti4no.
    от Boryana Yordanova | 20.02.2012 19:40

zdraveite,toku 6to se registrirah s edinstvenata zel da razbera kak moga da se sdobia s lekarstvoto bez da patuvam do kuba, blagodarq vi!

Напиши отговор
100 намерени, страница 1 от общо 2