Главоболие. Мигрена | главоболие със схващане на крак и ръка

Напиши отговор
  • RE: главоболие със схващане на крак и ръка
    от д-р Ралица Правова | 26.09.2022 21:15

Възможно е да е налице спазъм на съдовете, който да продължава по-дълго време, но колега-невролог ще назначи и допълнителни изследвания, за да се установи причината
    от диян | 24.09.2022 13:29

Мисля,че като съм по напрегнат,защото когато се получава всч това съм супер нервен и напрегнат,по-някой път ме държи по няколко дена,като ме отпуска,после на др ден пак,и след това изчезва изведнъж,нямам сила и мн ми се спи,и имам голямо напрежение в очите,и главата ми все едно се люшка вода вътре,не съм забелязал да се провокира от нещо,почва със сънливост,отпадналост и болко вътре в окото
    от д-р Ралица Правова | 23.09.2022 13:59

Колко често се получават тези пристъпи и имате ли наблюдение да са провокирани от нещо. Бих Ви посъветвала за консултация с невролог, тъй като имат мигренозни характеристики, които налагат и нуждата от терапия
  • главоболие със схващане на крак и ръка
    от диян | 22.09.2022 00:37

Здравейте, от известно време получавам силна болка,която почва от лявото око( вътре),след това се засилва по цялата лява половина на главата,доспива ми се много,нямам и сила,но когато се получава всч това,ми се получава като леко схващане на лявата ръка и крак,казаха ми че е мигрена на очния нерв,напрежението повече в окото,започва с това,и със сънливост,и отпадналост,но повече ме притеснява лекото схващане на крака и ръката. Възможно ли е да дадете вашето мнение

Напиши отговор