Депресия, тревожност, стрес | ще умра ли ?

Напиши отговор
  • Re: ще умра ли ?
    от mafu | 21.04.2018 20:48

Този който не се е родил, той не е умрял.
  • Re: ще умра ли ?
    от lubomir | 20.04.2018 18:24

Състоянията, в които изпадаш се дължат на притесненията ти. Няма да умреш, но напълно те разбирам, че ти само за това мислиш. Поговори със семейството си искай съвет, това няма да мине от самосебе си. Трябва или да се вземеш в ръце, или да се консултираш с психолог. За щастие има успешна терапия за такива състояния като твоите.
  • ще умра ли ?
    от maik | 06.12.2017 19:42

здравейте, от няколко дена става нещо странно с мен..онзи ден докато ядох имах чувството ,че ми заседна храна в гърлото после започнах да кашлям,но нищо нямаше ,после имах чувството че постоянноe там ...също така имам някакви гадни мисли както си сеdq и започвам да си милсля като умра как ще е какво ще се случи с мен ей такива гадни неща от които получавах сурцебиение до туk добре ,обаче днес ходих на пазар изведнъж усетих някакво прималяване все едно ще припадна ,получих изтръпване на половината глава и краката ми се разтрепераха ,отново сърцебиене,много силно беше уясно имах чувството,че ще припадна иli ще умра ,пребледнях,и от тогава не ми минава постоянно мисля за това ,какво ми е ще умра ли все едно не мога да си поема въздух ...говорих с леля ми която е лекарка каза че сигурно е някаква паник атака ..възмойно ли е ...моля ви помогнете пих мента гог и валериан но не действа тя така ми каза ,но не ми помага

Напиши отговор